Správná strava je 80% úspěchu

Poraďte se s našimi specialisty na výživu, přeci jenom je správná strava základ pro to, dosáhnout svých cílů

Správná, pečlivě složená a uzpůsobená strava je jeden z nejdůležitějších prvků zdravého životního stylu. Strava ovlivňuje daného jedince snad více, než se může sám domnívat, a to až z 80%. A to nejen co se postavy týče, ale i nálady, chutí na sladké, únavy, celkového zdraví, vitality a třeba i stavu nehtů či vlasů. Je toho opravdu hodně a při dosahování cílů, jako například hubnutí, zvýšení tělesné výkonnosti či náběru svalové hmoty je složení jídelníčku naprosto prioritní.

Naši trenéři mají letité zkušenosti v této oblasti, stejně tak jako stovky klientů, kterým již dokázali konzultací a uzpůsobením jídelníčku výrazně zlepšit život. Vše začíná důslednou tělesnou diagnostikou na přístroji InBody, který odhalí základní tělesné hodnoty a proporce, odhalí svalové dysbalance a omezení. Na základě této analýzy, konzultace o cílech a možnostech každého jedince vám pak naši trenéři poskytnou ta nejlepší doporučení k tomu, jak se stravovat, co jíst, co nejíst nejen tak, aby ste dosáhli svých cílů, ale i tak, aby vám jídlo nadále chutnalo a nestalo se z toho něco, čeho byste se štítili.

Nově můžete svoje zdraví a Vaši stravu svěřit těm nejlepším krabičkám na trhu – VitalBox.
Na jejich webových stránkách naleznete veškeré odpovědi na Vaše otázky, sestaví Vám jídelní plán na míru a pak už si jen budete vychutnávat skvělých jídel, který jejich tým s láskou připravuje již několik let.