Nejširší nabídka skupinových lekcí v okolí

Díky našim skupinovým lekcích se pro Vás fitness stane více, než jen cvičení - zamilujete si je a na každý trénink se budete vyloženě těšit!


Skupinové lekce jsou určeny všem, kteří se cvičením začínájí nebo rádi cvičí v kolektivu a pod vedením zkušených lektorů. Je to zároveň výborný doplněk pro ty, kteří jsou zvyklí na cvičení ve fitness a chtějí znevšednit svůj trénink. Je to trend, který se ve světě těší velké popularitě, především díky zábavnosti, týmovému pocitu a efektivním tréninkům doručujících vynikající výsledky.

LES MILLS BODYPUMP®


BODYPUMP®

BODYPUMP® je tréninkový program s nakládací činkou, který velmi rychle vyrýsuje a posílí celé vaše tělo. Lekce je zaměřena na budování svalů, zlepšení vytrvalosti a rozvoj všeobecného kondičního i pohybového základu. Během jedné hodiny procvičíte všechny hlavní svalové skupiny.

Na činku používáte vámi zvolenou zátěž, a proto je lekce dobrá jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. BODYPUMP® vás zaručeně dostane do formy, a to hned!

Zhlédněte promo video zde.

BODYPUMP® je pro ty z vás, kteří chtějí:

   - Zesílit a procvičit všechny svalové skupiny

   - Zlepšit výdrž a svalovou vytrvalost 

   - Získat pevné, vypracované tělo

 

LES MILLS BODYATTACK®


BODYATTACK® je sportem inspirovaný kardio trénink zaměřený na budování síly a vytrvalosti. Tento vysoce energický trénink kombinuje atletické a aerobní prvky se silovým a stabilizačním cvičením. Za doprovodu moderní, motivační hudby využijete širokou škálu funkčních pohybů pro efektivní trénink celého těla.

Ke každému pohybu nabízí lekce jak základní, tak i pokročilé, více namáhavé varianty. Proto si zde přijdou na své začátečníci i dobře vytrénovaní sportovci, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů a zároveň se u toho pobavit.

Zhlédněte promo video zde.

BODYATTACK® je pro všechny, co chtějí:

   - Vylepšit kardio, sílu a výbušnost

   - Zlepšit koordinaci a dynamiku

   - Vybít energii a spálit kalorie

 

LES MILLS BODYBALANCE®


BODYBALANCE® je cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates, které vás zanechá silnými, pružnými a soustředěnými. Ucítíte opravdovou rovnováhu mezi myslí, tělem a duší. Každá lekce se skládá ze 45ti minutového cvičebního bloku, ve kterém jsou obsaženy jednoduché i náročnější cviky vycházející z jednotlivých cvičebních disciplín. Následně se provádí 10ti minutová meditace a relaxace.

Instruktoři Vás provedou každým pohybem a ukáží různé varianty provedení tak, aby si na své přišli všichni bez ohledu na zdatnost a zkušenosti. Lekce je doprovázena uvolňující, relaxační hudbou.

Zhlédněte promo video zde.

BODYBALANCE® je pro všechny, co chtějí:

   - Posílit střed těla, neboli core a zlepšit flexibilitu a rozsah pohybů

   - Zajistit dlouho trvající pocit klidu a rovnováhy

 

LES MILLS BARRE®


LES MILLS BARRE® je moderní verze baletního tréninku, zkombinovaná s tanečními a posilovacími prvky. Tato světová novinka je zaměřená na posílení a zpevnění všech svalů v těle, zejména pak problémovýh partií, a zároveň na vyrýsování postavy. Spojením klasických baletních pohybů s moderní hudbou a pečlivě sestavenou choreografií se dokážete odpoutat od každodenního shonu, skvěle si zavičíte a budete se u toho cítit elegantně, sebevědomě a krásně.

Zhlédněte promo video zde.

LES MILLS BARRE® je pro všechny, co chtějí:

   - Vyrýsovat tělo za pomocí jednoduchých, ladných pohybů inspirovaných moderním baletem a tancem

   - Zlepšit koordinaci pohybů a efektivně spálit kalorie

   - Vyzkoušet úplně nový způsob sebevyjádření a cítít se krásně a elegantně

 

LES MILLS GRIT® ATHLETIC


Les Mills GRIT® je 30ti minutový, sportem inspirovaný, vysoce intenzivní, intervalový trénink, zaměřený na budování vytrvalosti, rychlosti, hbitosti a rýsování těla. Základní ingrediencí jsou krátké cvičební intervaly funkčních pohybů, prováděné v té nejvyšší možné intenzitě a krátké pauzy pro odpočinek. GRIT® ATHLETIC využívá rychlé, výbušné pohyby využívané v mnohých vrcholových sportech, jako například americký fotbal, basketbal a atletika, pro rozvoj rychlosti, hbitosti a kondice.

Váš coach zajistí, abyste lekci odcvičili naplno a zároveň bezpečně. Intenzitu cvičení si každývolí sám, GRIT je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí rychle a efektivně dosáhnout svých tréninkových cílů a vidět výsledky.

Zhlédněte promo video zde.

GRIT® ATHLETIC je pro všechny, co chtějí:

   - Mít tělo jako vrcholový sportovec nebo atlet

   - Budovat rychlost, hbitost a výbušnost

 

LES MILLS GRIT® CARDIO


Les Mills GRIT® je sportem inspirovaný, vysoce intenzivní, intervalový trénink, zaměřený na budování vytrvalosti, rychlosti, hbitosti a rýsování těla. Základní ingrediencí jsou krátké cvičební intervaly funkčních pohybů, prováděné v té nejvyšší možné intenzitě a krátké pauzy pro odpočinek. GRIT® CARDIO využívá jednoduchých pohybů, jako například běh, dřep, výskok nebo angličák pro udržení co nejvyšší tepové frekvence a spálení co tuků v těle.

Váš coach zajistí, abyste lekci odcvičili naplno a zároveň bezpečně. Intenzitu cvičení si každývolí sám, GRIT je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí rychle a efektivně dosáhnout svých tréninkových cílů a vidět výsledky.

Zhlédněte promo video zde.

GRIT® CARDIO je pro všechny, co chtějí:

   - Spálit co nejvíce kalorií za co nejkratší možnou dobu

   - Budovat výdrž a kondici

 

LES MILLS GRIT® STRENGTH


Les Mills GRIT® STRENGTH je vysoce intenzivní, intervalový trénink, zaměřený na budování svalové hmoty a rýsování těla. Krátké cvičební intervaly  s nakládací činkou a kotoučema, prováděné v té nejvyšší možné intenzitě a krátké pauzy pro odpočinek vám dlouhodobě vylepší sílu, výdrž a vyrýsují vaše tělo. GRIT trvá pouze 30 minut, je to jeden z nejefektivnějších, světově oblíbených tréninkových programů pro ty, kteří ze sebe chtějí během takto krátké doby vydat maximum.

Váš coach zajistí, abyste lekci odcvičili naplno a zároveň bezpečně. Intenzitu cvičení si každývolí sám, GRIT je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí rychle a efektivně dosáhnout svých tréninkových cílů a vidět výsledky.

Zhlédněte promo video zde.

GRIT® STRENGTH je pro všechny, co chtějí:

   - Být super fit a to opravdu rychle

   - Nabrat sílu, zlepšit výdrž a svalovou vytrvalost

 

CORE WORKOUT


Core Workout je expresní cvičení soustředěné na zpevnění svalů oblasti core, neboli středu těla. Pevné svaly ve středu těla jsou základem pro všechny ostatní pohybové aktivity. Pravidelným posilováním oblasti core dosahují ženy zejména plochého bříška, užších boků a správného držení těla. Muži velmi brzy poznají efekt cvičení díky vypracovanějším břišním a zádovým svalům.

Lekce Core Workout doporučujeme kombinovat s jinými cvičeními, ať už kardio tréninkem, silovým tréninkem, nebo v kombinaci s jinou skupinovou lekcí jako například BODYPUMP®. U této 30ti minutové lekce nikdy nemáte výmluvu, že nemáte dostatek času na cvičení. Je vhodná pro všechny jako ranní rozcvička před prací, při obědové pauze či v pozdních večerních hodinách.

CORE WORKOUT je pro všechny, co chtějí:

   - Posílit celý střed těla, neboli core

   - Vyrýsovat svaly a zvýšit fyzickou kondici

 

TRX®


Skupinové lekce TRX® jsou populární díky své jednoduchosti a rozmanitosti funkčních a dynamických pohybů, u kterých se zaměřujeme na procvičení svalových skupin používaných v každodenním životě. I proto se na těchto lekcích setkávají jak začátečníci, tak i špičkoví sportovci, kteří chtějí dosáhnout zlepšení fyzické kondice, vytvarování tělesných partií a zvýšení výkonnosti.

Pod dohledem vyškolených trenérů nabízíme ve Fit Effect pravidelné lekce TRX®, sloužící jak pro vyzkoušení tohoto cvičení, tak i pro intenzivnější trénink. Intenzita cvičení TRX® se nastavuje procentem zavěšené hmotnosti a úhlem těla k podložce. Během typické lekce TRX® nejdříve protáhnete a zahřejete svaly. Poté následuje hlavní silová část zaměřená na zpevňování těla. Na konci tělo protáhnete pro regeneraci svalů.

TRX® je pro všechny, co chtějí:

   - Zesílit celé tělo a zvýšit kondici

   - Různorodé tréninky pod osobním dohledem trenéra

 

BOSU®


BOSU® je balanční systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Využívá se speciální pomůcka - BOSU Balance Trainer, což je polokoule, která je na jedné straně plochá a z druhé strany vypouklá. Na bočních stranách této gumové polokoule jsou rukojeti, které slouží k otáčení.

Název BOSU® je odvozen od anglického 'BOth Sides Up´, tedy oběma stranami nahoru. Může se jednak položit na zem a používat stranu balonu nahoře, pokud chcete zlepšovat rovnováhu dolní poloviny těla nebo jej použít plošinou vzhůru, čímž se zaměřujete na svaly horní poloviny těla.

Lekce BOSU® se skládá z posilovacích cviků. Dají se dělat kliky, sedy-lehy a další cviky. Pravidelné cvičení může pomoci i odstranit bolesti. Odměnou vám bude štíhlejší postava a pevnější tělo a jistě zažijete i legraci a zábavu.

 

 

FUNKČNÍ TRÉNINK


Skupinové lekce funkčního tréninku jsou určeny pro všechny, bez ohledu na věk či úroveň vytrénovanosti, kteří chtějí žít svůj život naplno, mají rádi změnu a nebojí se zkoušet nové věci. Cvičení je, stejně jako TRX®, zaměřeno na rozvoj svalových skupin, které často používáte každý den. To v praxi znamená, že se naučíte napřiklad správně a bezpečně zvedat ze země nebo nosit těžké věci. 

Během lekcí se nesoustředíte na zádné složité choreografie, ale spíše na jednotlivá stanoviště nebo série jednoduchých, zábavných a velmi efektivních cviků. Některé hodiny mohou být koncipovány hlavně pro zvýšení vytrvalosti, jiné zase na nabrání síly nebo stabilitu.

Funkční trénink je zábava, je maximálně efektivní a přináší velmi atraktivní výsledky za krátkou dobu. Brzy poznáte další, kteří tento typ tréninku milují a vytvoříte si skvělý kolektiv, ve kterém se budete vzájemně podporovat k dosažení svých cílů.

 

YOGA A WHEEL YOGA


Ve Fit Effect klademe důraz na dosažení harmonie mezi tělem, myslí a duchem, a proto dbáme na kvalitní skupinové lekcí yógy.

Lekce Yogy zaměřená na vědomé ovládání těla. Soustředěnost je hlavně na detaily a správné nastavení každé asány. Kvalifikovaná a velmi zkušená instruktorka vám pomůže s plynulými přechody mezi jednotlivými pozicemi, technikou pozic a správným dýcháním. Relaxace a koncentrace, celkové uvědomování si sebe sama hraje v yóze také důležitou úlohu.

Yoga nabízí duševní i tělesnou pohodu, harmonii a zklidnění. Cvičení yogy pomáhá odbourat chronický stres, učí vás relaxovat a načerpat novou energii. Zároveň také vyrovnává svalové dysbalance, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje funkce srdce. V neposlední řadě vylepšuje ohebnost a zpevňuje svaly.

Yogu může cvičit kdokoliv. Nezáleží na věku ani na fyzické zdatnosti jednotlivce. Yogové pozice se vždy dají vybrat či přizpůsobit tak, aby vyhovovaly každému. Během hodiny kompletně procvičíte celé tělo a ke konci ho opět zklidníte.

 

STRETCH WORKOUT


Lekce Stretch Workout je námi vytvořená skupinová lekce zaměřená na protažení, regeneraci a zároveň zlepšení mobility celého těla.

V lekci využíváme kombinaci statického a dynamického stretchingu s cílem dosáhnout pozic, které napínají svaly v našem těle tak, abychom se byli schopni hýbat lépe a s větší kontrolou a volností. JE to právě stretching, díky kterému se nám zároveň svaly dostatečně prokrvují a regenerují, což je vhodné jak pro uvolnění těla, tak i mysli.

Lekci stretch workout doporučujeme v po jakémkoliv vašem tréninku (silový trénink, kardio trénink či obdobný) avšak i jako samostatné cvičení, například před využitím sauny a relaxační místnosti.

 

 

 

ZDRAVÉ TĚLO


Tato jedinečná lekce je zaměřená zejména na posilování hlubokého stabilizačního systému a práce se svalovými dysbalancemi (posilování oslabených svalových skupin, protahování zkrácených svalových skupin) a cviky na bolesti zad.

Cílem je poznat, jak správně pracují zákadní svaly v našem těle, posílit je a ujistit se, že každodenní pohyby vykonáváme správně.

Lekce je vhodná pro lidi všech věkových kategorií, kteří si chtějí zachovat pevné, pružné tělo a zamezit běžným svalovým zraněním. Zároveň ji doporučujeme zejména těm, kteří se zotavují ze zranění nebo mají omezenou pohyblivost některých tělesných částí. Instruktoři těchto lekcí mají speciální kurz rekonvalescence a zdravotního cvičení.

 

 

DANCE WORKOUT


Jedinečná kardio lekce z naší vlastní prdukce, inspirovaná tanečními prvky nejrůznějších stylů proložená posilováním a tvarováním problémových partií.

Chcete si za doprovodu skvělé hudby ze světových žebříčků zatancovat a vyblbnout, zároveň však zesílit zejména spodní část těla a spálit spoustu kalorií? Pak je tato lekce právě pro vás. Jednoduché taneční prvky se naučíte velmi rychle a pak už bude jen na vás, jak moc se dokážete odprostit od stresu každodenního života a nechat své pohyby aby vyjadřovali to, co cítíte a kdo vlastně jste.

 

 

 

 


Pro bližší informace nebo rezervace nás kontaktujte telefonicky, přes email nebo skrz kontaktní formulář.

E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646