Vložte se do péče profesionálů, je to nejlepší a nejrychlejší cesta k výsledkům

Zkušení, plně kvalifikovaní osobní trenéři vám pomohou dosáhnout Vašich cílů


Pro členy klubu poskytujeme celou řadu nadstandartních a jedinečných služeb, mezi něž patří osobní tréninky, pohybové či protahovací terapie a diagnózy pohybového aparátu. Na základě diagnostiky fyzického stavu Vám trenér sestaví tréninkový plán na míru a dohlédne na jeho dodržování.

Hlavní výhodou osobních tréninků je, že cvičení provádíte pod dohledem odborníka, který zajistí, abyste veškeré cviky prováděli správně. Trenér vám vždy srozumitelně vysvětlí každý postup ve cvičení, bude vás motivovat a podporovat k dosažení vašich cílů. Nabízíme také možnosti osobního tréninku pro 2 osoby. Výhoda tréninku ve dvou je vzájemná motivace zúčastněných a větší zábava.

Vyzkoušejte si lekci pod dohledem našich trenérů a poznáte, že dosáhnete svého cíle rychleji a efektivněji, takže vaše snaha bude mít smysl.

 

Osobní tréninky zdarma v rámci členství


V rozvrhu našich lekcí naleznete speciální lekci jménem "Floor", což je časový úsek, ve kterém se můžete přihlásit na privátní konzultace k jednomu z našich kvalifikovaných osobních trenerů a využít jejich znalosti a služby dle Vašich přání a potřeb zcela zdarma.

Floor je nadstandard, který jsme moc rádi, že můžeme našim členům nabídnout v pravidelných časových úsecích v rámci rozvrhu skupinových lekcí. Ať už potřebujete poradit se cvičením, doporučit určité cviky specificky pro Vás, poradit se o stravování, protahování či optimalizovat svůj tréninkový plán, naši trenéři jsou Vám k dispozici v klubu.

Diagnostika FMS coby skvělý základ pro to hýbat se a cvičit správně a efektivně


Ve Fit Effect méte nově možnost podstoupit diagnostiku pohybového aparátu Functional Movement Screen (FMS) - světově uznávaný systém vyvinutý předními odborníky pro posouzení kvality pohybového aparátu a následnou nápravu. Diagnostiku provádí osobní trenér Honza Pechr - jediný certifikovaný  pohybový specialista FMS v Kladně.

V diagnostice FMS je zahrnuto:

  • Vstup do klubu Fit Effect a diagnostika (30 minut) 
  • Sestavený plán korekčních cvičení (vytvořený v závislosti na výsledku úvodní diagnostiky)
  • Druhá diagnostika prováděná 3 měsíce od prvního měření (30 minut)

Diagnostika FMS je doporučena jak ltěm z vás, kteří se cvičením chcete bezpečně a efektivně začít, tak i těm, kteří cvičí již dlouho a chtějí si zajistit lepší pohybové schopnosti a tím i lepší výkon a dlouhodobé zdraví.


Pro bližší informace nebo rezervace nás kontaktujte telefonicky, přes email nebo skrz kontaktní formulář.

E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646