Vložte se do péče profesionálů, je to nejlepší a nejrychlejší cesta k výsledkům

Zkušení, plně kvalifikovaní osobní trenéři vám pomohou dosáhnout svých cílů


Pro členy klubu poskytujeme celou řadu nadstandartních a jedinečných služeb, mezi něž patří osobní tréninky, pohybové či protahovací terapie a diagnózy pohybového aparátu. Na základě diagnostiky fyzického stavu, vám trenér sestaví tréninkový plán na míru a dohlédne na jeho dodržování.

Hlavní výhodou osobních tréninků je, že cvičení provádíte pod dohledem odborníka, který zajistí, abyste veškeré cviky prováděli správně a zamezili tím tak riziko úrazu. Trenér vám vždy srozumitelně vysvětlí každý postup ve cvičení, bude vás motivovat a podporovat k dosažení vašich cílů. Nabízíme také možnosti osobního tréninku pro 2 osoby. Výhoda tréninku ve dvou je vzájemná motivace zúčastněných a větší zábava. Jedná se o ideální formu tréninku pro jedince, kteří neradi cvičí sami.

Vyzkoušejte si lekci pod dohledem našich trenérů a poznáte, že dosáhnete svého cíle rychleji a efektivněji, takže vaše snaha bude mít smysl.

 

Diagnostika FMS coby skvělý základ pro to hýbat se a cvičit správně a efektivně


Ve Fit Effect méte nově možnost podstoupit diagnostiku pohybového aparátu Functional Movement Screen (FMS) - světově uznávaný systém vyvinutý předními odborníky pro posouzení kvality pohybového aparátu a následnou nápravu. Diagnostiku provádí osobní trenér Honza Pechr - jediný certifikovaný  pohybový specialista FMS v Kladně.

V diagnostice FMS je zahrnuto:

  • Vstup do klubu Fit Effect a diagnostika (30 minut) 
  • Sestavený plán korekčních cvičení (vytvořený v závislosti na výsledku úvodní diagnostiky)
  • Druhá diagnostika prováděná 3 měsíce od prvního měření (30 minut)

Diagnostika FMS je doporučena jak ltěm z vás, kteří se cvičením chcete bezpečně a efektivně začít, tak i těm, kteří cvičí již dlouho a chtějí si zajistit lepší pohybové schopnosti a tím i lepší výkon a dlouhodobé zdraví.


Pro bližší informace nebo rezervace nás kontaktujte telefonicky, přes email nebo skrz kontaktní formulář.

E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646