REFERENCE

Fit Effect je od svého otevření mojí srdcovou záležitostí. Nikde nenajdu lepší motivaci a tak fajn lidi, které spojuje láska ke sportu! Když si k tomu přihodíte perfektní team trenérů a instruktorů, krásné prostory a zázemí, majitele, kteří umí naslouchat a ty nejlepší lekce Les Mills, tak z toho jednoduše vyjde nejlepší fitko na světě.
Tereza
Marketingová specialistka
Zvolili jsme program Les Mills GRIT, protože se hodně podobá zátěži, kterou absolvujeme během zápasu. Krátké intervaly s vysokou intenzitou zátěže a délka tréninku přibližně odpovídá času, který strávíhráč na hřišti. Po zkušební hodině jsme hned věděli, že tohle cvičení posouvá naše limity. Fit Effect má perfetkní podmínky.
Petr Ogurčák
HBK Alpiq Kladno
Jako senior musím potvrdit, že fitko není záležitost pouze mladých. S péčí, kterou zde dostávám jsem nyní už bez bolestí zad, které bývaly denní součástí mého bytí. Vrátil jsem se zpět do aktivního života, žádné léky už nepotřebuji. Za vše vděčím personálu fitka, který vytváří uvnitř příjemnou atmosféru empatickým přístupem.
Vojta
Podnikatel
Čisté, kvalitně vybavené fitness, spousta skupinových lekcí, možnost sauny a relaxu a super servis. Zaparkuji pohodlně v garáži, za 2 minuty jsem ve fitku a až pak se mohu rozhodnout, co a jak budu zrovna cvičit. Navíc se mi velmi líbí, že vedení klubu je blízko ke svým zákazníkům a stále se zde něco vylepšuje.
Radek
Podnikatel
Po vystřídání různých míst jsem se rozhodla pro členství zde, jelikož je to finančně výhodné, je tu vždy čisto a pracuje tu skvělý tým lidí. Miluji především skupinové lekce, těším se na každou hodinu, protože vím, že mě čeká nejen efektivní cvičební program, ale zároveň i úžasný zážitek.
Marie
Studentka
Zimní příprava ve Fit Effect byla pro můj tým příležitost zapracovat na kondici pod vedením zkušených instruktorů. Oceňujeme příjemnou atmosféru klubu, moderní prostředí a tréninkový program skupinových lekcí, vytvořený na míru dle našich potřeb a požadavků.
Milan Fortuník
Kladno Volejbal.cz
Od té doby, co tento klub navštěvuji, mám mnohem lepší vztah k stravě a zdravému životnímu stylu. Trénuji s osobní trenérkou, na každý trénink se těším, a opravdu so ho užívám, posouvám se dál a překonávám své hranice.
Terka
Asistentka
Jednoznačně bych Fit Effect doporučila a také tak dělám. Každý si zde najde to své. Myslím, že jsem svým nadšením a závislostí na tomto klubu několik duší nakazila. Důkazem je i moje rodina, která navštěvuje Fit Effect celá, bez rozdílu věku a pohlaví.
Martina
Podnikatelka

ZAČNĚTE S NÁMI JEŠTĚ DNES

STAČÍ VYPLNIT ZÁKLADNÍ FORMULÁŘ, ZASTAVIT SE NA NAŠÍ RECEPCI A PAK UŽ SE NEMUSÍTE O NIC STARAT. RÁDI VÁM POMŮŽEME NASMĚROVAT VAŠE PRVNÍ KROKY SPRÁVNÝM SMĚREM…