Přečtěte si, co o nás říkají ostatní

Nejlepší vizitka našeho klubu jsou stovky spokojených zákazníků. Zákaznická spokojenost je opravdu ten hlavní důvod, proč tu jsme a o co usilujeme každým dnem.


Honza

Vedoucí týmu

Moderní fitness klub v centru Kladna, kde si vždy velmi dobře zacvičím, ať už se jedná o silový trénink, kardio nebo flexibilita. Oceňuji především širokou nabídku služeb pod jednou střechou, přátelský personál a podporu od trenérů a instruktorů, díky kterým jsem výrazně zhubnul a zpevnil tělo.

Tereza

Marketingová specialistka

Fit Effect je od svého otevření mojí srdcovou záležitostí. Nikde nenajdu lepší motivaci a tak fajn lidi, které spojuje láska ke sportu! Když si k tomu přihodíte perfektní team trenérů a instruktorů, krásné prostory a zázemí, majitele, kteří umí naslouchat a ty nejlepší lekce Les Mills, tak z toho jednoduše vyjde nejlepší fitko na světě.

Denisa

Shop manager

Členství v klubu Fit Effect je to nejlepší rozhodnutí, které tě dostane do formy! Oceňuji především lokalitu v centru Kladna, přátelský personál s perfektním servisem, skvělý kolektiv členů a instruktorů, kteří vás namotivují kupředu, posilovnu, saunu a hlavně skupinové lekce LesMills, které jsem si zamilovala.

Radek

Podnikatel

Čisté, kvalitně vybavené fitness, spousta skupinových lekcí, možnost sauny a relaxu a super servis. Zaparkuji pohodlně v garáži, za 2 minuty jsem ve fitku a až pak se mohu rozhodnout, co a jak budu zrovna cvičit. Navíc se mi velmi líbí, že vedení klubu je blízko ke svým zákazníkům a stále se zde něco vylepšuje.

Martina

Podnikatelka

Jednoznačně bych Fit Effect doporučila a také tak dělám. Každý si zde najde to své. Myslím, že jsem svým nadšením a závislostí na tomto klubu několik duší nakazila. Důkazem je i moje rodina, která navštěvuje Fit Effect celá, bez rozdílu věku a pohlaví.

Marie

Studentka

Po vystřídání různých míst jsem se rozhodla pro členství zde, jelikož je to finančně výhodné, je tu vždy čisto a pracuje tu skvělý tým lidí. Miluji především skupinové lekce, těším se na každou hodinu, protože vím, že mě čeká nejen efektivní cvičební program, ale zároveň i úžasný zážitek.

Michal

Programátor

S klubem Fit Effect jsem opravdu spokojený. Příjemný personál, přátelské prostředí a skvělé lekce. Díky rezervačnímu systému si můžu dobře naplánovat cvičení dopředu a stíhám to i s dojížděním z Prahy. Roční členství zakoupeno a nelituji toho.


Petr Ogurčák, HBK Alpiq Kladno

5x mistři ČR, vítězové světového poháru

Zvolili jsme program Les Mills GRIT, protože se hodně podobá zátěži, kterou absolvujeme během zápasu. Krátké intervaly s vysokou intenzitou zátěže a délka tréninku přibližně odpovídá času, který strávíhráč na hřišti. Po zkušební hodině jsme hned věděli, že tohle cvičení posouvá naše limity. Fit Effect má perfetkní podmínky.

Milan Fortuník, Kladno Volejbal.cz

Hlavní trenér

Zimní příprava ve Fit Effect byla pro můj tým příležitost zapracovat na kondici pod vedením zkušených instruktorů. Oceňujeme příjemnou atmosféru klubu, moderní prostředí a tréninkový program skupinových lekcí, vytvořený na míru dle našich potřeb a požadavků.


Přesvědčte se o našich kvalitách i vy!