Využijte výhody našich obchodních partnerů!

Stačí při nákupu předložit členskou kartu Fit Effect.

Členství v klubu Fit Effect vás opravňuje k využití parkoviště OC Central Kladno až na 5 hodin zdarma.

Pro aktivaci tohoto partnerského beefitu je potřeba prodloužit svoji parkovací kartu na recepci klubu Fit Effect.

Náš partnerský gym CrossFit Kladno, nacházející se také v OC Central Kladno, umožňuje členům Fit Effect využití jeho prostorů v rámci lekcí open gym zdarma. Pro aktivaci této možnosti je potřeba absolvovat On Ramp Kurz – 3 osobní tréninky zaměřené na bezpečné zvládnutí technik využívaných v CrossFitu.

Více informací o CrossFit Kladno a On Ramp Kurzu naleznete na www.crossfitkladno.cz

Největší nabídka bot, oblečení a doplňků na fitness, CrossFit a vzpírání v ČR a SR. Nakoupit můžete na eshopu www.workout.eu a na prodejně v Praze 5 – jen 25 minut odtud. V jejich nabídce najdete i kolekce Les Mills, kterou jen tak v ČR nenajdete. 

Pro členy Fit Effect nabízí slevu 25% na značku Reebok, 20% Nike a další slevy na celou svoji nabídku.

Máte rádi saláty? V UGO Salateriích najdete spoustu originálních, stále se měnících receptur a kombinace chutí včetně vegetariánských variant. Zda si nejste jisti, že Vás salát nasytí, vsaďte na zdravé, sytější teplá jídla.

Po předložení členské karty Fit Effect můžete v UGO Salaterii v OC Central Kladno využít slevu 15% na Váš nákup. Přejeme dobrou chuť!

Hrací koutek Človíčkov nabízí malým „človíčkům“ a jejich rodičům užít si příjemné chvíle v prostorách plných her a zábavy.  Na své si zde přijdou děti všech věkových kategorií od batolat po školáky.

Členové Fit Effect mohou využít 1,5 hod hlídání dětí od 3 do 7mi let zdarma v Človíčkov Kladno v době cvičení. Pondělí – středa 10:00 – 18:00 a sobota 10:00 – 12:00.

Největší síť autokosmetických center v ČR. 100% ruční mytí a Autodetailing v OC Central Kladno, parking -1, otevřeno 12 hodin denně. Parkování v OC je po dobu mytí zdarma. Orientační doba kompletního ručního vyčištění automobilu je 60 min.

Pro členy klubu Fit Effect po předložení členské karty na pobočce Automyčky Express v OC Central sleva 10 % na veškeré služby.

Dámské a pánské kadeřnictví hned vedle klubu Fit Effect, pracující s kvalitní a vysoce přírodní značkou Davines, která je zárukou krásných a zdravých vlasů.

Pro členy Fit Effect je možné uplatnit slevu 15% na veškeré kadeřnické služby.

Parfumerie Marionnaud nabízí široký sortiment produktů péče o pleť, vůní a dekorativní kosmetiky světových značek. Najdete na 38 místech v České republice.

Členové Fit Effect máte možnost 20% slevy při předložení členské karty. Sleva platí na celý nezlevněný sortiment, ve všech kamenných parfumeriích.

Ve spolupráci se Staročeskými lahůdkami, na adrese T.G.Masaryka 99, Kladno jsme pro Vás připravili následující nabídku, po předložení členské karty: 15% sleva na celý nákup, catering, zajištění akcí, závoz obědů.

Vyberte si z široké nabídky této vynikající kuchyně, vedené opravdovými profíky v oboru – pestrá škála staročeských salátů, chlebíčků, obložených baget, sandwichů, řízků, do sortimentu zařazena kategorie fit chlebíčku. To vše vyrobeno z opravdu super potravin – čočka, cizrna, quinoa, rýžové těstoviny, pohanka, kuskus.                                              

Podpořit perspektivní, mladý florbalový tým Kanonýrů Kladno můžete nyní zdarma na každém domácím zápasu, při předložení členské karty Fit Effect máte 100% slevu na vstupné.

Pomožme našim klukům dostat se do mezi českou florbalovou elitu nejen tréninky, které pro ně vedeme ve Fit Effect a v CrossFit Kladno, ale také při jiejch zápasech. Věříme, že se do extraligy tento rok dostaneme!

Společnost Vega Tour patří mezi přední evropské dopravní společnosti a zároveň je oblíbenou, spolehlivou cestovní kanceláří, zaměřující se na luxusní plavby po Středozemním moři, poznávací zájezdy po celé Evropě, dopravě k moři (Chorvatsko, Itálie) a dopravě v zimním období do francouzských Alp.

Členové Fit Effect mají možnost využít jedinečnou slevu 10% na veškeré zájezdy tohoto našeho váženého partnera. Více informací na recepci klubu.

Stanice Technické Kontroly Nové Strašecí se nachází v okresu Rakovník, pouhých 15km od Kladna, a je jednou z nejmodernějších stanic svého druhu v České Republice.

Při předložení členské karty Fit Effect získáte 10% slevu na pravidelnou technickou prohlídku a měření emisí Vašeho osobního automobilu.

Podpořit perspektivní, mladý florbalový tým Kanonýrů Kladno můžete nyní zdarma na každém domácím zápasu, při předložení členské karty Fit Effect máte 100% slevu na vstupné.

Pomožme našim klukům dostat se do mezi českou florbalovou elitu nejen tréninky, které pro ně vedeme ve Fit Effect a v CrossFit Kladno, ale také při jiejch zápasech. Věříme, že se do extraligy tento rok dostaneme!

UniMark je reklamní agentura, grafické studio a tiskárna, poskytující komplexní řešení v oblasti reklamní propagace, internetových řešení, grafických návrhů a tiskových služeb pro firmy za účelem měřitelného marketingového přínosu.

Při využití služeb společnosti Unimark můžete jako člen Fit Effect uplatnit 10% slevu na veškeré produkty a služby.

Veronika Bečková se ve svém salónu specializuje na poradenství v péči o pleť, líčení a práci s dekorativní kosmetikou.  Každé klientce poskytuje osobní a individuální přístup od prvního setkání, s důrazem na kvalitu nejen ve značce využívané kosmetiky, ale i v celé oblasti poskytovaného poradenství a služeb.

Členové Fit Effect mají možnost po předložení členské karty využít slevu 10% na nákup kosmetiky a služby.

Jedno z největších a nejlépe vymyšlených paintballových hřišť v ČR. Užijte si nezapomenutelnou dávku adrenalinu a vyzkoušejte si, co ostatní na paintballu tolik láká a proč je mezi lidmi tak oblíbený. Čekají vás úžasné prostory bývalé raketové základny, ve které je každá hra jiná a naprosto pohlcující.

Pro členy Fit Effect je možné využít 10% slevu na využití hřiště při předložení členské karty.

Značka SCANquilt – to je vše pro Vaše hezké bydlení. Designové povlečení, lehké přikrývky, pohodlné polštáře, hebké osušky a dekorační polštářky najdete ve více než 45 prodejnách a e-shopu scanquilt.cz.

Přijďte si vybrat se slevou 10% při předložení členské karty, sleva platí na celý nezlevněný sortiment, v prodejně SCANquilt OC CENTRAL Kladno.

Zdravotnické potřeby Limed, nacházející se v OC Central Kladno, nabízí pečlivě provedený výběr zdravotnických potřeb a pomůcek na volný prodej i lékařský poukaz. ​​

Členové Fit Effect mohou po předložení členské karty využít analýzu chodidel a držení těla zdarma, zároveň pak 15% slevu na vložky Aetrex.

Chcete se také stát partnery FitEffect?

Kontaktujte nás na telefonu 732 441 646 nebo e-mailové adrese: info@fiteffect.cz