Využijte výhody našich obchodních partnerů!

Stačí při nákupu předložit členskou kartu Fit Effect.


Parfumerie Marionnaud nabízí široký sortiment produktů péče o pleť, vůní a dekorativní kosmetiky světových značek. Najdete na 38 místech v České republice.

Členové Fit Effect máte možnost 20% slevy při předložení členské karty. Sleva platí na celý nezlevněný sortiment, ve všech kamenných parfumeriích.


Přední, oblíbený, světový výrobce sportovního oblečení, obuvi a doplňků pro veškeré volnočasové aktivity. Značka Reebok se specializuje na oblast fitness, jmenovitě cvičení Les Mills, jógy, Crossfit, bojová umění a další.

Ve Fit Effect nabízíme širokou škálu produktů této značky. Na všechny produkty Reebok, zakoupené v prostorách klubu, nabízíme pro členy cenové zvýhodnění ve výši 20%.


Společnost Tescoma je předním českým výrobcem kuchyňského vybavení. Své produkty sama vyvyjí a testuje, řada z jejich výrobků nese mezinárodní patenty a zasloužily si prestižní ocenění za design. Díky vlastnímu vývoji a důsledné kontrole výroby poskytuje Tescoma na své produkty nadstandardní záruku 3 až 10 let.

Jsme velmi rádi, že členové klubu Fit Effect mohou při svých nákupech využít slevu 15% při předložení členské karty. Sleva platí na nezlevněný sortiment na prodejně v OC Central Kladno.


Společnost Vega Tour patří mezi přední evropské dopravní společnosti a zároveň je oblíbenou, spolehlivou cestovní kanceláří, zaměřující se na luxusní plavby po Středozemním moři, poznávací zájezdy po celé Evropě, dopravě k moři (Chorvatsko, Itálie) a dopravě v zimním období do francouzských Alp.

Členové Fit Effect mají možnost využít jedinečnou slevu 10% na veškeré zájezdy tohoto našeho váženého partnera. Více informací na recepci klubu.


Restaurace Galerie Kladno se s kapacitou 120 míst řadí k jedné z největších a nejprestižnějších restauraci v Kladně. Restaurace je svoji kuchyní, interiérem a atmosférou vhodná pro obchodní schůzky, pracovní obědy, přátelské posezení i rodinné oslavy a nabízí jedinečný gastronomický zážitek za standardní ceny.

Při předložení členské karty Fit Effect obdrží členové klubu 10% slevu na veškerou konzumaci v restauraci Galerie Kladno.


Autokosmetické centrum nejkvalitnější péče pro Váš automobil. Specializace Automyčky Collection je kompletní čištění osobních vozidel, ruční mytí, voskování a renovaci laku karoserie autokosmetikou Sonax, Fraber a 3M, impregnaci a ošetření kůže, tepování interiéru a to vše výhradně zaškolenými pracovníky. Práce je vždy prováděna do nejmenšího detailu.

Při předložení platné členské karty Fit Effect mají členové možnost využít slevu 10% na veškeré služby.


Stanice Technické Kontroly Nové Strašecí se nachází v okresu Rakovník, pouhých 15km od Kladna, a je jednou z nejmodernějších stanic svého druhu v České Republice.

Při předložení členské karty Fit Effect získáte 10% slevu na pravidelnou technickou prohlídku a měření emisí Vašeho osobního automobilu.


Salon PERFEKT HAIR najdete v obchodním centru Central na Kladně. Nabízí kompletní, kvalitní kadeřnické služby za dobrou cenu. Naleznete zde profesionální, milý personál který hravě zvládne jak dámské, tak i pánské a dětské střihy.

Při předložení členské karty Fit Effect je možné na veškeré kadeřnické služby uplatnit slevu ve výši 15%.


Moderní architektonické studio nabízející komplexní řešení projektů, kladoucí důraz na individuální přístup a energetickou koncepci stavby.

Členové Fit Effect mají možnost čerpat 5% slevu na veškerou projekční činnost.


Kurzy vaření představují kulinářský zážitek plný neodolatelných chutí, uvolněné atmosféry, překvapivých informací a radosti z povedených výtvorů. Nezáleží kolik Vám je let, nebo jak jste zkušení v kuchařských dovednostech. Vždy máte zaručený individuální přístup a maximální hýčkání a pozornost zkušeného šéfkuchaře.

Inspirujte se pestrou nabídkou kuchařských kurzů, na které jakožto členové Fit Effect máte nárok využít 10% slevu při předložení Vaší členské karty.


Veronika Bečková se ve svém salónu specializuje na poradenství v péči o pleť, líčení a práci s dekorativní kosmetikou.  Každé klientce poskytuje osobní a individuální přístup od prvního setkání, s důrazem na kvalitu nejen ve značce využívané kosmetiky, ale i v celé oblasti poskytovaného poradenství a služeb.

Členové Fit Effect mají možnost po předložení členské karty využít slevu 10% na nákup kosmetiky a služby.


Jedno z největších a nejlépe vymyšlených paintballových hřišť v ČR. Užijte si nezapomenutelnou dávku adrenalinu a vyzkoušejte si, co ostatní na paintballu tolik láká a proč je mezi lidmi tak oblíbený. Čekají vás úžasné prostory bývalé raketové základny, ve které je každá hra jiná a naprosto pohlcující.

Pro členy Fit Effect je možné využít 10% slevu na využití hřiště při předložení členské karty.


Chtěli byste se také stát partnery Fit Effect? Kontaktujte nás na telefonu 734 441 646 a nebo via email na info@fiteffect.cz