Využijte výhody našich obchodních partnerů!

Stačí při nákupu předložit členskou kartu Fit Effect.


Členství v klubu Fit Effect vás opravňuje k využití parkoviště OC Central Kladno až na 5 hodin zdarma.

Pro aktivaci tohoto partnerského beefitu je potřeba prodloužit svoji parkovací kartu na recepci klubu Fit Effect.


Náš partnerský gym CrossFit Kladno, nacházející se také v OC Central Kladno, umožňuje členům Fit Effect využití jeho prostorů v rámci lekcí open gym zdarma. Pro aktivaci této možnosti je potřeba absolvovat On Ramp Kurz - 3 osobní tréninky zaměřené na bezpečné zvládnutí technik využívaných v CrossFitu.

Více informací o CrossFit Kladno a On Ramp Kurzu naleznete na www.crossfitkladno.cz


Největší nabídka bot, oblečení a doplňků na fitness, CrossFit a vzpírání v ČR a SR. Nakoupit můžete na eshopu www.workout.eu a na prodejně v Praze 5 - jen 25 minut odtud. V jejich nabídce najdete i kolekce Les Mills, kterou jen tak v ČR nenajdete. 

Pro členy Fit Effect nabízí slevu 25% na značku Reebok, 20% Nike a další slevy na celou svoji nabídku.


Máte rádi saláty? V UGO Salateriích najdete spoustu originálních, stále se měnících receptur a kombinace chutí včetně vegetariánských variant. Zda si nejste jisti, že Vás salát nasytí, vsaďte na zdravé, sytější teplá jídla.

Po předložení členské karty Fit Effect můžete v UGO Salaterii v OC Central Kladno využít slevu 15% na Váš nákup. Přejeme dobrou chuť!


Hrací koutek Človíčkov nabízí malým „človíčkům“ a jejich rodičům užít si příjemné chvíle v prostorách plných her a zábavy.  Na své si zde přijdou děti všech věkových kategorií od batolat po školáky.

Členové Fit Effect mohou využít 1,5 hod hlídání dětí od 3 do 7mi let zdarma v Človíčkov Kladno v době cvičení. Pondělí - středa 10:00 - 18:00 a sobota 10:00 - 12:00.


Největší síť autokosmetických center v ČR. 100% ruční mytí a Autodetailing v OC Central Kladno, parking -1, otevřeno 12 hodin denně. Parkování v OC je po dobu mytí zdarma. Orientační doba kompletního ručního vyčištění automobilu je 60 min.

Pro členy klubu Fit Effect po předložení členské karty na pobočce Automyčky Express v OC Central sleva 10 % na veškeré služby.


Dámské a pánské kadeřnictví hned vedle klubu Fit Effect, pracující s kvalitní a vysoce přírodní značkou Davines, která je zárukou krásných a zdravých vlasů.

Pro členy Fit Effect je možné uplatnit slevu 15% na veškeré kadeřnické služby.


Parfumerie Marionnaud nabízí široký sortiment produktů péče o pleť, vůní a dekorativní kosmetiky světových značek. Najdete na 38 místech v České republice.

Členové Fit Effect máte možnost 20% slevy při předložení členské karty. Sleva platí na celý nezlevněný sortiment, ve všech kamenných parfumeriích.


Společnost Tescoma je předním českým výrobcem kuchyňského vybavení. Své produkty sama vyvyjí a testuje, řada z jejich výrobků nese mezinárodní patenty a zasloužily si prestižní ocenění za design. Díky vlastnímu vývoji a důsledné kontrole výroby poskytuje Tescoma na své produkty nadstandardní záruku 3 až 10 let.

Jsme velmi rádi, že členové klubu Fit Effect mohou při svých nákupech využít slevu 15% při předložení členské karty. Sleva platí na nezlevněný sortiment na prodejně v OC Central Kladno.


Ve spolupráci se Staročeskými lahůdkami, na adrese T.G.Masaryka 99, Kladno jsme pro Vás připravili následující nabídku, po předložení členské karty: 15% sleva na celý nákup, catering, zajištění akcí, závoz obědů.

Vyberte si z široké nabídky této vynikající kuchyně, vedené opravdovými profíky v oboru - pestrá škála staročeských salátů, chlebíčků, obložených baget, sandwichů, řízků, do sortimentu zařazena kategorie fit chlebíčku. To vše vyrobeno z opravdu super potravin - čočka, cizrna, quinoa, rýžové těstoviny, pohanka, kuskus.                                              


Podpořit perspektivní, mladý florbalový tým Kanonýrů Kladno můžete nyní zdarma na každém domácím zápasu, při předložení členské karty Fit Effect máte 100% slevu na vstupné.

Pomožme našim klukům dostat se do mezi českou florbalovou elitu nejen tréninky, které pro ně vedeme ve Fit Effect a v CrossFit Kladno, ale také při jiejch zápasech. Věříme, že se do extraligy tento rok dostaneme!


Společnost Vega Tour patří mezi přední evropské dopravní společnosti a zároveň je oblíbenou, spolehlivou cestovní kanceláří, zaměřující se na luxusní plavby po Středozemním moři, poznávací zájezdy po celé Evropě, dopravě k moři (Chorvatsko, Itálie) a dopravě v zimním období do francouzských Alp.

Členové Fit Effect mají možnost využít jedinečnou slevu 10% na veškeré zájezdy tohoto našeho váženého partnera. Více informací na recepci klubu.


Stanice Technické Kontroly Nové Strašecí se nachází v okresu Rakovník, pouhých 15km od Kladna, a je jednou z nejmodernějších stanic svého druhu v České Republice.

Při předložení členské karty Fit Effect získáte 10% slevu na pravidelnou technickou prohlídku a měření emisí Vašeho osobního automobilu.


Kurzy vaření představují kulinářský zážitek plný neodolatelných chutí, uvolněné atmosféry, překvapivých informací a radosti z povedených výtvorů. Nezáleží kolik Vám je let, nebo jak jste zkušení v kuchařských dovednostech. Vždy máte zaručený individuální přístup a maximální hýčkání a pozornost zkušeného šéfkuchaře.

Inspirujte se pestrou nabídkou kuchařských kurzů, na které jakožto členové Fit Effect máte nárok využít 20% slevu při předložení Vaší členské karty.


UniMark je reklamní agentura, grafické studio a tiskárna, poskytující komplexní řešení v oblasti reklamní propagace, internetových řešení, grafických návrhů a tiskových služeb pro firmy za účelem měřitelného marketingového přínosu.​

Při využití služeb společnosti Unimark můžete jako člen Fit Effect uplatnit 10% slevu na veškeré produkty a služby.


Veronika Bečková se ve svém salónu specializuje na poradenství v péči o pleť, líčení a práci s dekorativní kosmetikou.  Každé klientce poskytuje osobní a individuální přístup od prvního setkání, s důrazem na kvalitu nejen ve značce využívané kosmetiky, ale i v celé oblasti poskytovaného poradenství a služeb.

Členové Fit Effect mají možnost po předložení členské karty využít slevu 10% na nákup kosmetiky a služby.


Jedno z největších a nejlépe vymyšlených paintballových hřišť v ČR. Užijte si nezapomenutelnou dávku adrenalinu a vyzkoušejte si, co ostatní na paintballu tolik láká a proč je mezi lidmi tak oblíbený. Čekají vás úžasné prostory bývalé raketové základny, ve které je každá hra jiná a naprosto pohlcující.

Pro členy Fit Effect je možné využít 10% slevu na využití hřiště při předložení členské karty.


Značka SCANquilt – to je vše pro Vaše hezké bydlení. Designové povlečení, lehké přikrývky, pohodlné polštáře, hebké osušky a dekorační polštářky najdete ve více než 45 prodejnách a e-shopu scanquilt.cz.

Přijďte si vybrat se slevou 10% při předložení členské karty, sleva platí na celý nezlevněný sortiment, v prodejně SCANquilt OC CENTRAL Kladno.


Zdravotnické potřeby Limed, nacházející se v OC Central Kladno, nabízí pečlivě provedený výběr zdravotnických potřeb a pomůcek na volný prodej i lékařský poukaz. ​​

Členové Fit Effect mohou po předložení členské karty využít analýzu chodidel a držení těla zdarma, zároveň pak 15% slevu na vložky Aetrex.


Chtěli byste se také stát partnery Fit Effect? Kontaktujte nás na telefonu 734 441 646 a nebo via email na info@fiteffect.cz