Ze života Les Mills Instruktora klubu Fit Effect

Naše instruktorka Aneta je skvělý důkaz, jak důležité je "fitness lifestyle" pro zdravý, spokojený život.


Na začátek bych chtěla moc poděkovat Katce a Filipovi, že mi dali šanci přiblížit se Vám, kdo mě ještě neznáte, pomocí tohohle příspěvku na blogu, a možná Vás tím i nakopnout do toho, pořádně na sobě zamakat. 

Jmenuji se Aneta a ve fitness klubu Fit Effect působím dva a půl roku. Moje cesta přes recepční, až po instruktora nebyla vždy lehká, a přesto je to jedna z nejlepších věcí, pro kterou jsem se rozhodla. Mojí minulost vždy ovládaly problémy s jídlem, soutěže krásy, názory ostatních lidí, konfekční velikost nebo také to abych před všemi vypadala 100% happy. Váha mi létala v nesmyslných číslech tam a zpět, nebyla jsem na sebe ani jediný den pyšná, nedokázala jsem se postavit před lidi nebo se líbit sama sobě. Jedla jsem to, co jsem našla v ledničce a nikdy nepřemýšlela nad tím, co to dělá s mým tělěm. V životě jde ale o mnohem víc, a proto jsem se rozhodla ukázat světu, že nejdůležitější je to, být spokojený sám se sebou a hlavně, být zdravý. Rozhodla jsem se změnit a být konečně šťastná a prvním krokem byl pro mě právě Fit Effect.

Několik let jsem závodně cvičila sportovní aerobik, a proto bylo jasné, kam mě mé srdce ve fitku potáhne. Skupinovým lekcím jsem propadla okamžitě, ale jedna u mě na plné čáře převažovala. Les Mills BODYPUMP - lekce, která byla přesně to, co jsem potřebovala. Být na pódiu proti vám, koučovat každý váš pohyb, sledovat, jak se posouváte a jak jsou vaše výsledky stále lepší, byl můj sen a já jsem neskutečně šťastná, že mám teď tu možnost, vést vaše tělo za lepším JÁ, a přitom se od každého z vás něco naučit.
Každé ráno, když vstávám, těším se na tu chvíli, až si budu moci vzít do ruky kotouč a tyč, zapnout ve studiu hudbu a donutit vás, vydat ze sebe to nejlepší. Být instruktorem pro mě není práce, je to poslání, co změnilo můj život, moje stravovací návyky a celkově moje myšlení.

Cesta Les Mills instruktora není nejlehčí, čeká Vás ročně několik školení, učení nové choreografie, a spousta hodin strávených nad správnou technikou, a nad zlepšováním své síly a kondice. Je to ale něco, co děláte s láskou a respektem, protože víte, že vás za to čeká odměna, kterou jste pro mě vy, členové Fit Effect. Vaše výsledky a posuny i přes bolest, za to všechno stojí.

Věřím, že každý z vás má spoustu povinností okolo, stejně jako já. Jsem učitelka v mateřské školce, studentka vysoké školy, trenérka aerobiku a jsem k tomu i pyšnou BODYPUMP instruktorkou. Každý den si však dokážu naplánovat tak, abych se s vámi mohla setkat, abych si mohla zacvičit a hlavně, abych vám byla k ruce. Zahoďte všechny výmluvy, resetujte svůj špatný přístup a pojďte do toho šlápnout, a pokud máte nějaké problémy v hlavě, s vaším tělem, pokud si nevíte rady, jak začít, nebo se jen chcete někomu svěřit, myslete na to, že jsme tady, že nejste jediní, co něco takového zažili a že tu nejsme jen jako instruktoři a trenéři, ale i jako kamarádi a i malá rada, vám může pomoci nastartovat se tím správným směrem. Fit Effect team mi pomohl najít sama sebe, pomohl mi přestat bojovat s váhou a dělat pro sebe to nejlepší. Našla jsem tu skvělé kamarády, které nyní beru jako svou druhou rodinu a i díky tomu ve Fit Effect nejraději trávím svůj volný čas. Takže pokud o tohle všechno stojíte i Vy, stačí se jenom kousnout a udělat první krok tím správným směrem. Jestli si ale myslíte, že zdravé a silné tělo vybudujete jenom tím, že budete tahat těžké váhy, není tomu tak, bude to bolet a bude to určitě moc těžké, ale o to sladší pak bude pocit vaší výhry. Všechno je o klidu vaší mysli, o stravě, a třeba i o dalších skupinových lekcích, než jen BODYPUMP.

Mým dalším osobním favoritem je nová lekce Les Mills BARRE, kterou vám rozhodně doporučuji a obzvláště těm, co si myslí, že je to brnkačka. Les Mills BARRE je lekce, na které zjistíte, jak ovládat svoje tělo, budete se cítit, krásní, najdete v hudbě sílu a hlavně zjistíte, že všichni naši členové jsou opravdu skvělí a milí lidé, kteří k sobě mají blízko. Ostatně, v každé skupinové lekci se skrývá kouzlo, které sami musíte objevit a jediné co k tomu stačí, je chtít a nebát se. Hrozně bych si přála, aby každý z vás našel ve Fit Effect přesně to, co hledá, stejně tak, jako jsem to našla já. Tak berte tenhle článek třeba jako výzvu k tomu, změnit se, chtít víc, vyjít ze svojí komfortní zóny, začít se dobře stravovat a hlavně, milovat cvičení, protože je to skvělé odreagování a to, že přitom něco shodíte, nebo se dostanete do formy, prostě berte jenom jako skvělý bonus. 


E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646