Užijte si jedinečné Thajské masáže od rodilé Thajky Parichat v klubu Fit Effect

Thajské masáže mají regenerační účinek, zbavují pocitu únavy, odstraňují svalové křeče, stimulují krevní a lymfatický oběh a pomáhají odbourávat chronické bolesti


Thajské masáže jsou ve světě velmi oblíbené a rozvíjejí se již déle než dva tisíce let. Jedná se v podstatě o starověké léčitelské umění, které obsahuje unikátní systém technik podporující samoléčebné pochody. Thajské masáže mají regenerační účinek, zbavují pocitu únavy, odstraňují svalové křeče, stimulují krevní a lymfatický oběh a pomáhají odbourávat chronické bolesti.

 

V klubu Fit Effect provádí thajské masáže Parichat, rodilá Thajka a členka klubu. Umění Thajských masáží studovala na prestižních zdravotnických školách "Wat Po" a "Chetwa" v Bangkoku před 10 lety. Od té doby absolvovala řadu výcvikových programů Thajských masáží u Svazu thajské tradiční lékařské společnosti Ministerstva Zdravotnicví a je držitelkou ověřených certifikátů. V ČR potom absolvovala vzdělávací program akreditovaný Ministerstvem Školství, Mládeže a Tělovýchovy pro pracovní činnost sportovní masáž a získala tím odbornou způsobilost s celostátní platností. Má také živnostenské oprávnění na vázanou živnost "Masérské, rekondiční a regenerační služby."

 

A samozřejmě, pokud jste našimi členy, máte nárok na 10% slevu na všechny Thajské masáže. Pokud ne, nevádí, i pro vás máme bonus v podobě bezplatného využití wellness (sauna, relax). Navíc je ke každé masáži (vyjma masáže nohou) poskytnuta zdarma pětiminutová masáž lávovými kameny, po každé masáži je servírováno ve wellness lehké občerstvení a thajský čaj.

 

Kontaktujte nás s Vašimi dotazy nebo se přímo rezervujte u Parichat na Vaší první skvělou Thajskou masáž!


Thajské masáže Parichat | T: 723 310 917 E: parichat@seznam.cz