Dostaňte a udržte se s námi ve skvělé kondici!

Nabízíme široké možnosti správného cvičení pod dohledem kvalifikovaného osobního trenéra pro nastávající i novopečené maminky.


Období těhotenství a období po porodu jsou pro mnoho žen kouzelným obdobím. Není to však důvod, proč nevést aktivní životní styl. Ba naopak, správné cvičení pro těhotné vám pomůže připravit se na zátěž při porodu i na dobu po něm. Stejně tak zařazení fyzické aktivity po porodu se velmi rychle můžete opět dostat do kondice, shodit přeytečná kila a opět zpevnit vaše tělo.

Ve Fit Effect Vám nabízíme mnoho možností, jak se můžete během těchto období udržet fit. Máme výborné reference od současných maminek a i od těch, kteří s námi nyní cvičí a připravují se tak na porod.

A co vám tedy přímo nabízíme:

Možnost využít služby osobního trenéra Miloše, který absolvoval několik kurzů těhotenského, po-těhotnského a kompenzačního cvičení a pomohl již spoustě maminek udržet si krásné tělo a aktivní, zdravý životní styl.

Možnost navštěvovat skupinové lekce, zejména lekce Zdravé Tělo a Les Mills BODYBALANCE, které jsou vhodné pro těhotné ženy i ženy po porodu.

Ke každému nově zřízenému členství od nás dostanete osobní konzultaci, diagnostiku InBody a první osobní trénink vedený osobním trenérem, při kterém si detailně řeknete, jaké cíle máte, zda máte nějaká omezení od lékaře a nastavíte způsob, jak nejlépe postupovat tak, aby Vaše cvičení bylo bezpečné a zároveň efektivní.

 


Veronika

Členka klubu Fit Effect

Na vedení klubu Fit Effect jsem se obrátila po porodu, protože mě začala bolet záda. Byly mi doporučeny tréninky s osobním trenérem, vyškoleným na těhotenské a poporodní cvičení. Díky Fit Effectu se dostávám zpět do formy s vědomím, že pro své tělo dělám v to nejlepší. Jako bonus vnímám přátelskou atmosféru a luxusní zázemí s kvalitním vybavením. Není nad to potkávat usměvavé lidi, kteří dělají svoji práci dobře a s radostí.


E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646