Připravili jsme top sportovní kluby na rok 2018!

Již druhým rokem jsme měli tu čest připravit vrcholoví Kladenské volejbalisty na další část sezóny.


Již druhým rokem se klub Kladno Volejbal CZ rozhodl absolvovat část rekondiční přípravy ve Fit Effectu. Díky skvělé práce odborníků našeho klubu tento skvělý sportovní tým již minulým rokem těžil z nabyté kondice prakticky do konce finálové série s Českými Budějovicemi.

"I tento rok jsme byli nadmíru spokojeni s kvalitně odvedenou prací Jana Pechra, který se ukázal jako odborník na pravém místě. Proto pevně věřím jak já, tak celý realizační tým v čele s Milanem Fortuníkem, že nám tato spolupráce přinese tížené ovoce v podobě finálových bojů o volejbalový titul." nastiňuje zhodnocení týmové přípravy Dan, kodniční trenér týmu Kladno Volejbal CZ.

Stejně jako v minulých letech si i letos Kladno Volejbal CZ do své vánoční přestávky zvolil komibnaci funkčních tréninků a tréninku na závěsném systému TRX®. Tento typ tréninků rozvíjí především všeobecnou sílu, kondici a funkčnost organizmu, což je pro volejbalisty velmi důležité. "Pro můj tým to byla příležitost zapracovat na kondici pod vedením zkušených instruktorů, ale vítaná byla i změna prostředí. V nejmodernějším fitness a wellness centrum v Kladně nás v OC Central Kladno vřele přivítali a připravili pro nás program přesně na míru." říká o trénincích trenér týmu Milan Fortuník.

Stejně tak jsme měli tu možnost připravit i hokejbalisty z Apliqu, kteří si v letech 2016 a 2017 zvolili skupinové lekce Les Mills GRIT®. Tyto lekce jsou vysoce intenzivní, intervalové tréninky, zaměřující se na celkovou výkonnost, kterou hokejbalisté nutně potřebují. V některých trénincích jsme se zamřili na rozvoj síly, v jiných zase na výbušnost a vše jsme zakončili velmi intenzivní cardio fází. Petr Ogurčák, dlouholetý kapitán týmu nám popsal důvod, proč si tým zvolil tento typ tréninku, následovně: "Zvolili jsme program Les Mills GRIT, protože se hodně podobá zátěži, kterou absolvujeme během zápasu. Krátké intervaly s vysokou intenzitou zátěže a délka tréninku přibližně odpovídá času, který stráví hráč na hřišti. Po zkušební hodině jsme hned věděli, že tohle cvičení posouvá naše limity. Fit Effect má perfetkní podmínky."

Jsme velmi rádi, že naše programy jsou oblíbené mezi vrcholovými Kladenskými sportovci a již se těšíme na trofeje, které nám kluci do Kladna zajisté přivezou!


E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646