Podzim 2020 aneb odolnější ještě víc, než kdy předtím!

Podzim je nejlepší čas se do toho pořádně opřít, zvlášť v této prapodivné době, ve které být zdravý a fit zásadně nabývá na důležitosti!


V dnešní době je snad více než kdy jindy důležité, aby byl náš organizmus zdravý, plně funční a odolný vůči úrazům, onemocněním a infekcím. Zdravá strava, dostatek vitamínů a pravidelný pohyb je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. A proto jsme tu nadále pro vás, dostupnější, než kdy jindy.

Naší podzimní nabídkou členství reagujeme na fakt, že upisovat se na nějaké dlouhé období je v dnešní době nereálné. Nevíme, co přijde příští měsíc a jak se celá situace vyvine. Proto vám nyní přinášíme možnost zřídit si za jedinečnou cenu naše neomezené členství a jako bonus vám ke každým 3 zakoupeným měsícům dáme jeden měsíc zcela zdarma. V tomto případě vás měsíc u nás v klubu vyjde pouze na neuvěřitelných 975 Kč za měsíc, za které vám dáme to nejlepší, co v našem klubu máme. A co že si budete moci užívat?

Naše neomezené členství ve Fit Effect obsahuje:

- neomezené využití fitness, včetně našeho zázemí pro silové a výkonnostní tréninky CrossFit Kladno;

- neomezené využití všech skupinových lekcí;

- využití wellness, sauny a relaxační místnosti;

- možnost využít služeb osobního trenéra a výživového poradce.

Ještě nikdy nebylo tak snadné vyzkoušet si krátkodobé členství ve Fit Effect za vynikající cenu. Tak neváhejte a doražte na první návštěvu i vy, nebudete toho litovat!


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat via email nebo na recepci klubu.