Les Mills® - to nejlepší ze světa skupinových lekcí

Nejoblíbenější skupinové lekce, navštěvované milióny účastníky ve více než 85 zemích světa.


Les Mills je společnost z Nového Zélandu, specializující se na vytváření těch nejlepších skupinových lekcí již od roku 1968. S vizí vytvářet silnější a zdravější planetu, mění Les Mills životy všem návštěvníků, kteří skupinové lekce pravidelně navštěvují. Shlédněte promo video Les Mills.

Všechny programy jsou vytvářeny uznávanými profesionály na základě vědeckého výzkumu o fitness, zdraví a aktivním životním stylu. Lekce jsou vedeny pod dohledem speciálně vyškolených instruktorů a jsou jedinečné především chytlavou choreografií doprovázenou motivační hudbou z předních žebříčků hitparád. Každé tři měsíce se můžete těšit na slavnostní uvedení zbrusu nových choreografií, hudby a tím i nových zážitků ze cvičení. Toto jsou lekce, které vás opravdu nikdy neomrzí a udrží vás ve vynikající fyzické i psychické kondici.

Ve Fit Effect se na vaši návštěvu těší ten nejlepší team Les Mills instruktorů v České Republice. Poznejte s námi kouzlo Les Mills, dosáhněte svých fitness cílů a navíc se u toho nesmírně bavte!

 

"Jedinečnost lekcí Les Mills tspočívá v perfektní kombinaci pečlivě vytvořených cvičebních programů, zaručujících výsledky, úžasné hudbě a profesionálním vedením instruktorů. Po každé dokončené lekci se budete cítit skvěle a nebudete se moci dočkat další." - Filip Kulštrunk, mazinárodní Master Trainer, Les Mills

 

Les Mills BODYPUMP®


BODYPUMP® je tréninkový program s nakládací činkou, který velmi rychle vyrýsuje a posílí celé vaše tělo. Lekce je zaměřena na budování svalů, zlepšení vytrvalosti a rozvoj všeobecného kondičního i pohybového základu. Během jedné hodiny procvičíte všechny hlavní svalové skupiny.

Na činku používáte vámi zvolenou zátěž, a proto je lekce dobrá jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. BODYPUMP® vás zaručeně dostane do formy, a to hned!

Zhlédněte promo video zde.

BODYPUMP® je pro ty z vás, kteří chtějí:

   - Zesílit a procvičit všechny svalové skupiny

   - Zlepšit výdrž a svalovou vytrvalost 

   - Získat pevné, vypracované tělo

 

Les Mills BODYATTACK®


BODYATTACK® je sportem inspirovaný kardio trénink zaměřený na budování síly a vytrvalosti. Tento vysoce energický trénink kombinuje atletické a aerobní prvky se silovým a stabilizačním cvičením. Za doprovodu moderní, motivační hudby využijete širokou škálu funkčních pohybů pro efektivní trénink celého těla.

Ke každému pohybu nabízí lekce jak základní, tak i pokročilé, více namáhavé varianty. Proto si zde přijdou na své začátečníci i dobře vytrénovaní sportovci, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů a zároveň se u toho pobavit.

Zhlédněte promo video zde.

BODYATTACK® je pro všechny, co chtějí:

   - Vylepšit kardio, sílu a výbušnost

   - Zlepšit koordinaci a dynamiku

   - Vybít energii a spálit kalorie

 

Les Mills BODYBALANCE®


BODYBALANCE® je cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates, které vás zanechá silnými, pružnými a soustředěnými. Ucítíte opravdovou rovnováhu mezi myslí, tělem a duší. Každá lekce se skládá ze 45ti minutového cvičebního bloku, ve kterém jsou obsaženy jednoduché i náročnější cviky vycházející z jednotlivých cvičebních disciplín. Následně se provádí 10ti minutová meditace a relaxace.

Instruktoři Vás provedou každým pohybem a ukáží různé varianty provedení tak, aby si na své přišli všichni bez ohledu na zdatnost a zkušenosti. Lekce je doprovázena uvolňující, relaxační hudbou.

Zhlédněte promo video zde.

BODYBALANCE® je pro všechny, co chtějí:

   - Posílit střed těla, neboli core a zlepšit flexibilitu a rozsah pohybů

   - Zajistit dlouho trvající pocit klidu a rovnováhy

 

Les Mills BODYCOMBAT®


BODYCOMBAT® je lekce plná výbušných pohybů inspirovaných bojovými sporty jako například karate, taekwondo, kickboxing, muay thai nebo brazilské jiu jitsu.v Cvičení se skládá z 10ti skladeb rozdělených na bojový trénink (COMBAT), zaměřený na technické provedení a sílu horní a spodní části těla, a výkonnostní trénink (POWER), zaměřený na vytrvalost, rychlost a zvýšení fyzické kondice.

V rytmu motivační hudby a díky efektivní kombinaci úderů a kopů, se probojujete k lepší fyzické kondici a odhalíte v sobě bojovníka!

Zhlédněte promo video zde.

BODYCOMBAT® je pro všechny, co chtějí:

   - Zpevnit a vytvarovat postavu

   - Zlepšit hbitost a koordinaci pohybů

   - Vybít stres a spálit kalorie

Les Mills GRIT®


Les Mills GRIT® je vysoce intenzivní, intervalový trénink, zaměřený na budování svalové hmoty a rýsování těla. Základní ingrediencí jsou krátké cvičební intervaly silových a funkčních pohybů, prováděné v té nejvyšší možné intenzitě a krátké pauzy pro vydýchání a odpočinek. GRIT trvá pouze 30 minut, je to jeden z nejefektivnějších, světově oblíbených tréninkových programů pro ty, kteří ze sebe chtějí během takto krátké doby vydat maximum.

Váš coach zajistí, abyste lakci odcvičili naplno a zároveň bezpečně. Intenzitu cvičení si každývolí sám, GRIT je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí rychle a efektivně dosáhnout svých tréninkových cílů a vidět výsledky.

Zhlédněte promo video zde.

GRIT® je pro všechny, co chtějí:

   - Být super fit a to opravdu rychle

   - Nabrat sílu a vyrýsovat celé tělo

 


Těšíme se na vás na našich lekcích Les Mills!