Světová novinka nově v rozvrhu skupinových lekcí

Jedinečný trénink inspirovaný moderním tancem a baletem, který zpevní vaše tělo a přidá sebevědomí!


Co to je Les Mills BARRE?

LES MILLS BARRE® je moderní verze baletního tréninku, zkombinovaná s tanečními a posilovacími prvky. Tato světová novinka je zaměřená na posílení a vyrýsování všech svalů v těle, zejména pak problémovýh partií. Spojením klasických baletních pohybů s moderní hudbou a pečlivě sestavenou choreografií se dokážete odpoutat od každodenního shonu, skvěle si zavičíte a budete se u toho cítit elegantně, sebevědomě a krásně.

Pro koho je Les Mills BARRE vhodný?

Pokud hledáte trochu jiný, unikátní typ skupinové lekce, ve které dostanete prostor vyjádřit své pocity skrz ladné, elegantní pohyby, pak se do této lekce velmi rychle zamilujete. V lekci nepoužíváme tradiční tyč barre coby podporu, zaměřujeme se více na zapojení všech svalů v těle pro získání rovnováhy, stability a síly - toto je přesně zaměření BARRE tréninku. Uvidíte sami, vypadá to krásně, ale nepodceňujte ten pálivý pocit ve svalech, díky kterému dosáhnete svých výsledků.

Proč a jak lekce Les Mills BARRE funguje?

Není obecně známo, že tanečníci moderního baletu jsou jedni z nejsilnějších typů "atletů" na světě, ale je to opravdu tak! Lekce Les Mills BARRE vychází právě z pohybů a technik, které používají tito lidé ve svých tréninkách, a kombinuje je s prvky kardio tréninku. Je to právě tato kombinace silového tréninku s váhou vlastního těla, spoustu opakování a pečlivě vsazených intenzivních kardio částí, která perfektně zapojí svaly a zároveň spálí kalorie, čímž bude Vaše tělo pevné a vyrýsované.

Nikdy jsem na BARRE nebyl(a), vadí to?

Vůbec! Stačí následovat vedení našeho instruktora, který Vám všechny pohyby názorně ukáže a vysvětlí. Během 3 - 4 lekcí se naučíte naší sestavu a pak získáte sebevedomí ve všech pohybech, pak už bude jen na Vás užívat si tento úžasný trénink.

 


E: info@fiteffect.cz I T: 734 441 646