Merry Christmas and Happy New YOU!

Nadělte sobě nebo svým blízkým kompletně novou kapitolu zdravého, plnohodnotného, radostného života.


S Vánočními dárky od Fit Effect uděláte radost sobě, své rodině, blízkým i přátelům. Je to ten správný podnět k tomu, udělat ve svém životě krok kupředu vstříc zdraví a kondici, která Vám dlouhodobě dovolí užívat si život plnými doušky. Zařaďte pravidelné návštěvy v našem klubu do svého týdenního režimu a probuďte v sobě Vaše Šťastné Nové JÁ!

 

Vánoční balíček Christmas Effect obashuje 2 měsíce neomezeného členství ve Fit Effect. To znamená, že můžete neomezeně využívat fitness, všechny skupinové lekce a wellness. Zároveň Vám přidáváme prémiové služby - osobní trénink, solárium a tělesnou diagnostiku InBody - pro maximální prožitek z každé návštěvy! Pod dohledem zkušeného osobního trenéra Vám bude zajištěn správný úvod do světa fitness, což u nás v klubu považujeme za jednu z nejdůležitějších věcí pro ty, kteří se cvičením začínají. Avšak i pro ty z Vás, kteří se ve fitness již pohybují, může být osobní trénink s trenérem právě tím, co Vám dodá nový impuls a inspiruje Vás k dosažení svých cílů.

 

Dále máte teké možnost darovat jakoukoliv naší službu díky našim Vánočním poukazům, které Vám rádi vypíšeme na recepci klubu. Vouchery je možné věnovat členům i nečlenům našeho klubu, proto neváhejte a přijďte se k nám poradit, jaký dárek by byl zrovna pro Vás nejlepší.

 

Vaše Vánoční členství Christmas Effect si můžete aktivovat kdykoliv do 01.03.2021 na recepci našeho klubu.


Vánoční balíčky a vouchery Vám rádi předáme přímo v klubu. Pro objednávku či jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat!

E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646