Fit Effect plní sny nejen svým návštěvníkům

Seznamte se s recepční a instruktorkou skupinových lekcí Marií Jarošovou, pro kterou práce ve Fit Effect znamenala znovunalezení pozitivní energie a splnění jejího dlouhodobého snu.


Stručně a upřímně, díky Fit Effect jsem si splnila svůj dlouhodobý sen. A toto je můj příběh.

O klub Fit Effect jsem se začala zajímat, když jsem odletěla po maturitě do Ameriky. Byla jsem v tu dobu negativní, bez energie a nutně jsem potřebovala práci, abych se mohla vrátit zpět do Čech a začít si budovat svou budoucnost. Má kamarádka, která ve Fit Effect již působila, mě upozornila na to, že klub hledá nového člena týmu. Neváhala jsem a hned poslala životopis. Hrozně moc jsem doufala, že to vyjde, protože nabízená pozice recepční a instruktora skupinových lekcí byla přesně to, co jsem chtěla dělat. A vyšlo to.

Důvodem, proč pro mě byl a stále je klub Fit Effect tak sympatický, je jeho nadšení pro pohyb, pozitivní a příjemná atmosféra, super, přátelští lidé, kteří mají stejné nadšení jako já. A přesně to jsem v klubu našla, to je ten důvod, proč se sem každý den těším. Navíc musím vyzdvihnout kouzlo lekcí Les Mills, které pro mě byly něco nového, avšak hned po mé první lekci BODYATTACK® jsem věděla, že tohle je přesně TO, co chci dělat.

Mé začátky na recepci nebyly vůbec lehké. Myslela jsem si, že tolik informací o chodu recepce si nemůžu v životě zapamatovat. 100% zaměření na klientský servis, konzultace a zřizování členství, pozastavení, předčasné ukončení, předaná karta a spoustu dalších věcí, ze kterých sem měla hlavu jako balón. Pamatuji si svůj první den, kdy začínala lekce Les Mills BODYPUMP® a mé schopnosti na recepci byly tak zpomalené, že byla fronta pomalu až k pasáži s jídlem. Naštěstí je tu tak skvělý tým, který kdykoli pomůže a nenechal mě v tom.

Postupem času jsem se do toho dostávala a věděla, co a jak přesně zadat do našeho systému, co mám podepsat, co mám připravit, jak udělat tohle a támhleto. Když naše manažerka Katka viděla, že už jsem na recepci zaběhlá, pomalu jsme se dostali k tomu, co mě zajímá ze všeho nejvíc a to školení na pozici Les Mills instruktor. Má docházka na lekce BODYATTACK® byla skoro 100%. Chtěla jsem dokázat, že to chci a že pro to budu dělat maximum. Když mi Katka řekla termín mého školení, byla jsem štěstím bez sebe a jako bonus k tomu jsem absolvovala i další školení Core, zaměřené na správné a bezpečné cvičení oblasti středu těla.

Moje první lekce Core Effect, kterou jsem vedla, byla skvělá. Energie ze mě a lidí kolem se mohla ždímat. Je skvělé mít kolem sebe lidi, kteří se na vás smějí, kteří vás přijdou podpořit a zamakat si s vámi. Mé cíle jsou najednou ještě vyšší než kdy před tím, tolik lidí tady co mě inspiruje k tomu být lepší a lepší.

Když bych shrnula mé dojmy z klubu, lekcí a lidí tak bych všemu dala jedničku s hvězdičkou, protože díky tomu všemu a všem jsem šťastná a nabitá energií, kterou ráda šířím dál. Lidé, kteří přijdou na recepci, vezmou si ručník, jdou dělat to nejlepší pro sebe, smějí se na vás a popovídají si, to mi ten den dělá krásnější a mé myšlení drží pozitivní. Protože náš klub je především o tom cítit skvěle, pozitivně, dlouhodobě fit a hlavně jsme místo, kam se všichni rádi vrací.

Děkuji všem členům a celému týmu za to, že mi ukázali, že i práce se dá dělat s radostí a že se Fit Effect stal mým druhým domovem, kde moc ráda trávím jak svůj pracovní, tak i volný čas.


E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646