INOVOVANÝ KONCEPT ČLENSTVÍ

Inovovali jsme pro vás koncept klubového členství tak, abychom vám přinestli to nejlepší ze světa fitness za flexibilních podmínek a v co nejvíce členských programech, aby si z nich vybral opravdu každý.


Již od samotného založení klubu Fit Effect v roce 2015 byla jedna z našich hodnot přinést vám to nejlepší ze světa fitness. Zvolili jsme si cestu fungování na bázi klubového členství, nabízející ty nejširší možnosti cvičení pod jednou střechou a vskutku prémiový klientský servis. Právě tento koncept oslovil již více než 1,500 lidí, kteří náš klub za tři roky fungování využili a i díky tomu se forma členství v našem okolí stala běžná i pro ostatní fitness zařízení.

My jsme však klub, který chce být jedinečný, chce jít dopředu a proto pro nás tato situace přirozeně znamená jen jedno - čas na masivní inovaci. Vymysleli jsme jedinečný způsob, jak překopat náš dosavadní sytém členství tak, abychom zachovali všechno to, co tak svkěle funguje a zároveň se pro vás stali ještě atraktivnější, flexibilnější a umožnili co nejvíce z vás využívat naše služby v konceptu členství proto, abychom mohli zachovat tu nejvyšší úroveň klientského servisu. Naše inovované členství proto nabízí:

- zbrusu nové členské programy

- nové členské podmínky, dávájící vám ještě větší flexibilitu a odměňující vás za dlouhodobé využívání našeho klubu

- jedinečnou možnost neomezeně využívat tu nejširší nabídku fitness služeb v našem klubu, ale i služeb od našich partnerů díky vašemu členství v klubu Fit Effect

 


Bude nám ctí prezentovat vám konkrétní detaily a nabídku našeho členství osobně v našem klubu - věříme, že si u nás vyberete i vy a společně začneme cestu za vaším dlouhodobým fitness, zdravím a spokojeností.

E: info@fiteffect.cz | T: 734 441 646