Naše vize je to, co nás žene kupředu.

Jsme nesmírně rádi, že se nám daří naplňovat naší vizi a každým dnem přispíváme ke zdravějšímu a aktivnějšímu životu Kladeňáků!


Sedím v letadle do Polska a poté letím do Rumunska, kde na mě čeká 32 budoucích instruktorů programu LesMills BODYPUMP. Z výšky sleduji pode mnou se rozprostírající Kladno. Je to opravdu krásný pohled! Vidím Central Kladno, kde se nachází náš klub Fit Effect, také Sítenské údolí, pěší zónu a Sletiště a přemýšlím nad všemi těmi možnostmi ke cvičeni a aktivnímu životu, které teď Kladeňáci mají.

Svět fitness, wellness, sportu a zdravého životního stylu je čím dál tím populárnější, a v souvislosti s tím se i na Kladně rozšiřuje nabídka, jak tento trend následovat. Od otevření fitness centra Fit Effect v březnu 2015 se s námi k aktivnějšímu způsobu života přidala spousta lidí. Možná jsme inspirovali i další, kteří škálu fitness nabídky v tomto městě obohatili o něco později. Otevřela se další fitness centra a posilovny, zároveň vznikají i i menší projekty a skupiny nadšenců, kteří se soutředí na specifické aktivity a typy tréninků. Já osobně tyto  projekty vítám, i když by se dalo říct, že mohou být trochu konkurenční. Ale nakonec nám ve Fit Effect svým způsobem pomohou dosáhnout naší vize. Společně přimějeme lidi v Kladně k pohybu a zdravému životnímu stylu.

Druhá, ještě důležitější věc, kterou si mnoho lidí neuvědomuje a která je mi sympatická, je ta, ze tyto gymy a projekty nejsou dílem velkých firem ženoucích se za výdělkem. Stejně tak je tomu v případě našeho Fit Effectu. Tyto projekty jsou poháněny pílí a motivovány nadšením převážně mladých lidí, kteří mají svůj cíl a rozhodli se zariskovat, aby jej dosáhli. Těmto lidem to přeju, protože být šťastný a plnit si své sny (a sny ostatních) je podle mého názoru smyslem života.

Mrzí mě, když si někteří z těchto lidí pro svůj začátek vyberou cestu lží, pomlouvání a shazování ostatních. Nejspíš v domnění, že jim to přinese rychlý úspěch a zisk. Avšak téměř 10 let života a zkušeností ze zahraničí mě naučilo, že je to poctivá práce, píle, respekt k ostatním a soustředění se na sebe, co přináší úspěch. K tomu nevede žádná zkratka. Dobré věci trvají, dobré věci přichází k dobrým lidem. V Čechách je tato mentalita spíše vzácností, než normou, ale i přesto věřím, že život dříve nebo později lidi těmto hodnotám naučí, a posune je výše.

Nicméně hlavním pozitivem je, že Kladno opravdu začíná být aktivnější, zdravější a šťastnější. Vidím to u lidí u nás v klubu, kteří přichází a odchází s úsměvem. Dosahují svých výsledků - ať už je to zhubnout, posílit, odstranit nějaký zdravotní problém, nebo se zrelaxovat a načerpat energii po náročném dni. Služby našeho klubu, který tu jako jediný nabízí komplexní nadstandard ze světa fitness a wellness, jsou stále oblíbenější, což nás těší. Je to znamením, že si celý náš tým vede skvěle. Proto bych chtěl touto cestou upřímně poděkovat našim skvělým osobním trenérům, instruktorům, recepčním a ostatním, kteří se o to den co den zasluhují.

A jaký že je pro mě absolutní vrchol spokojenosti? Jsou to lidé, kteří k nám chodí. Lidé, kteří se navzájem respektuji a sdílejí stejnou vášeň. Je mi obrovskou ctí, že po roce fungování mohu o mnohých z nich říct, že to nejsou jen klienti, ale opravdoví přátelé, na které je spoleh a se kterými chci trávit svůj čas.

Filip -


E: info@fiteffect.cz I T: 734 441 646