Dopřejte svému tělu opravdový luxus

Vyberte si ze široké nabídky kvalitních masáží od našich dlouhodobých masérů Matyáše a Adama

Masáže

Všem členům i nečlenům Fit Effect nabízíme pestrou nabídku klasických, relaxačních, speciálních a exotických masáží od zkušených profesionálů. Masáže dodají vašemu tělu energii, odstraní svalové napětí, působí příznivě na imunitní systém, vedou k celkovému uvolnění organismu od napětí a stresu a dopřejí vám příjemnou relaxaci.

Pro ucelení zážitku relaxace má každý návštěvník masáží ve Fit Effect, jakožto bonus, možnost využít naše wellness pro ještě větší pohodlí a odpočinek.

Pro domluvení termínu kontaktujte přímo našeho maséra Matyáše:

Matyáš Myškovský  | T: 734 678 822

Unikátní Thajské masáže od rodilé Thajky a naší členky Parichat

Thajské masáže jsou ve světě velmi oblíbené a rozvíjejí se již déle než dva tisíce let. Jedná se v podstatě o starověké léčitelské umění, které obsahuje unikátní systém technik podporující samoléčebné pochody. Thajské masáže mají regenerační účinek, zbavují pocitu únavy, odstraňují svalové křeče, stimulují krevní a lymfatický oběh a pomáhají odbourávat chronické bolesti.

A samozřejmě, pokud jste našimi členy, máte nárok na 10% slevu na všechny Thajské masáže. Pokud ne, nevádí, i pro vás máme bonus v podobě bezplatného využití wellness (sauna, relax). Navíc je ke každé masáži (vyjma masáže nohou) poskytnuta zdarma pětiminutová masáž lávovými kameny, po každé masáži je servírováno ve wellness lehké občerstvení a thajský čaj.

Kontaktujte Parichat pro domluvení své první sutečné Thajské masáže:

Parichat | T: 723 310 917 E: parichat@seznam.cz

Solárium

Krásně bronzové opálení po celý rok je snem téměř každého. Není se také čemu divit. V časopisech či ve filmech se setkáváme s dokonalými a opálenými těly, které se postupně staly ideálem krásy a stylu. U nás máte možnost využít špičkové solárium Ergoline 600 a mít nejen vypracované, ale i krásně opálené tělo.