Kontakt

Nejčastější dotazy

Jaká je otevírací doba klubu?

Otevírací doba ve Fit Effect je pondělí až pátek 06:30 - 21:30. O víkendu máme poté otevřeno od 08:00 do 20:00. Vstup pro členy v ranních hodinách je možný přes garáže od 06:20 a nebo přes lávku, vedoucí do prvního patra Central Kladno.

Kdo může využívat služeb Fit Effect?

FitEffect je fitness a wellness klub fungující ve většině na bázi klubového členství. Může ho ale využívat nově kdokoliv, kdo vlastní Multisport kartu, nebo je možné si zakoupit jednorázový vstup.

Co všechno Fit Effect nabízí?

Fit Effect nabízí komplexní fitness a wellness služby pod jednou střechou. Naši členové mají možnost neomezeně využívat moderně vybavenou posilovnu s funkční zónou, skupinové aktivity a zázemí wellness. Za členské ceny mohou využívat i služby osobního trenéra, maséra, průběžnou diagnostiku fyzické kondice a solárium.

Jaký je proces pro získání členství v klubu?

Pokud se rozhodnete stát se naším členem, uzavíráte písemnou smlouvu, ve které je specifikován Vámi zvolený členský program. Při podpisu smlouvy dostanete členskou kartu, kterou se vždy prokazujete na recepci při příchodu do klubu. Poplatek za členství je možný hradit buď najednou při podpisu smlouvy nebo pravidelně každý měsíc na základě podmínek stanovených ve Vaší členské smlouvě. Poté je Vám klub, jeho služby a zaměstnanci plně k dispozici.

V čem je forma klubového členství výhodnější než jednorázové vstupy?

Ve všem. Jako člen Fit Effect můžete přijít a zůstat, jak dlouho chcete. Nemusíte nic plánovat a rozhodnout se až na místě, jaké služby zrovna využijete. Při příjezdu máte možnost parkování v Central Kladno na 3 hodiny zdarma, a o dvě hodiny navíc si parkování můžete prodloužit u nás na rececpi. Navíc máte nárok na spoustu slev a výhod nejen v klubu, ale i u našich obchodních partnerů. V neposlední řadě je podstatnou výhodou, oproti jednotlivým vstupům, cena, která je při pravidelné návštěvnosti nižší než jednotlivé vstupy.

Kolik stojí členství Fit Effect?

Ceny našich členských programů se pohybují v rozmezí od 890 Kč až 1.390 Kč za měsíc.

Jak často bych měl/a cvičit, abych se cítil/a opravdu fit?

Našim členům doporučujeme návštěvu klubu za účelem cvičení alespoň 2krát týdně. Prokázalo se, že pravidelnou kombinací kardio, silového tréninku a tréninku body & mind, se člověk dostane do stavu, kdy je sám se sebou opravdu spokojen, má lepší náladu, je pozitivní a dokáže si život více užít. Toto nazýváme Fit Effect, toto chceme dopřát všem našim členům.

Je možné členství v klubu pozastavit či zrušit?
Je mnoho možností, jak můžeme pracovat s Vaším členstvím ve Fit Effect. Máte možnost, členství na souvislou dobu min. 1 měsíc, například při nemoci, zranění či delšího pobytu v zahraničí. Pozastavit. Samozřejmostí je v případě, že byste se rozhodli členství v klubu ukončit, několik možností, například členství převést na jinou osobu, která smlouvu převezme za Vás včetně veškerých práv a povinností, či jí vypovědět – výpovědní lhůta 2 měsíce.

FitEffect s.r.o.

zapsaná v obchodním rejstříku pod názvem Fit Buddy MVM s.r.o.

Central Kladno
Petra Bezruče, 272 01, Kladno
IČ: 026 32 489

Tel: 734 441 646
E-mail: info@fiteffect.cz

Kontaktujte nás