Fit Effect

OC Central Kladno

Petra Bezruče, 272 01, Kladno

Tel: 734 441 646

info@fiteffect.cz

Zobrazit na mapě
Kateřina Kulštrunk

"Pevně věřím, že jste na našich stránkách našli veškeré potřebné informace. Níže přikládáme také odpovědi na často kladené otázky. Neváhejte se na nás obrátit s dalšími dotazy prostřednictvím kontaktního formuláře. Těším se brzy na viděnou v klubu!"

Kateřina Kulštrunk

Manažerka klubu

Často kladené dotazy:

Jaká je otevírací doba klubu?


Otevírací doba ve Fit Effect je pondělí až pátek 06:30 - 21:30. O víkendu máme poté otevřeno od 08:00 do 20:00. Vstup pro členy v ranních hodinách je možný přes garáže od 06:20 a nebo přes lávku, vedoucí do prvního patra OC Central Kladno.

Kdo může využívat služeb Fit Effect?


Fit Effect je fitness a wellness klub fungující na bázi klubového členství. Je určen tedy hlavně pro naše členy. Všichni, kdo členy klubu zatím nejsou, mají samozřejmě možnost si klub prohlédnout, vyzkoušet jeho služby a nasát jeho unikátní atmosféru. Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme pro naplánování první návstěvy zdarma.

Co všechno Fit Effect nabízí?


Fit Effect nabízí komplexní fitness a wellness služby pod jednou střechou. Naši členové mají možnost neomezeně využívat moderně vybavenou posilovnu s funkční zónou, skupinové aktivity a zázemí wellness. Za členské ceny mohou využívat i služby osobního trenéra, výživového poradce, maséra, průběžnou diagnostiku fyzické kondice a solárium. 

Jaký je proces pro získání členství v klubu?


Pokud se rozhodnete stát se naším členem, uzavíráte písemnou smlouvu, ve které je specifikován vámi zvolený členský program. Při podpisu smlouvy uhradíte registrační poplatek a dostanete členskou kartu, kterou se vždy prokazujete na recepci při příchodu do klubu. Poplatek za členství je možný hradit buď najednou při podpisu smouvy nebo pravidelně každý měsíc na základě podmínek stanovených ve vaší členské smlouvě. Poté je vám klub, jeho služby a zaměstnanci plně k dispozici.

V čem je forma klubového členství výhodnější než jednorázové vstupy?


Ve všem. Jako člen Fit Effect můžete přijít a zůstat jak dlouho chcete. Nemusíte nic plánovat a rozhodnout se až na místě, jaké služby zrovna využijete. Při příjezdu máte možnost časově neomezeného, bezplatného parkování v OC Central Kladno. Navíc máte nárok na spoustu slev a výhod nejen v klubu, ale i u našich obchodních partnerů. V neposlední řadě je podstatnou výhodou, oproti jednotlivým vstupům, cena, která je při pravidelné návštěvnosti nižší, než jednotlivé vstupy.

Kolik stojí členství Fit Effect?


Fit Effect nabízí širokou škálu členským programů pro to, aby si v nich každý vybral ten, který vyhovuje jeho požadavkům a představám. Ceny našich členských programů se pohybují v rozmezí od 590 Kč až 1,990 Kč za měsíc.

Jak často bych měl/a cvičit, abych se cítil/a opravdu fit?


Našim členům doporučujeme návštěvu klubu za účelem cvičení alespoň 2krát týdně. Prokázalo se, že pravidelnou kombinací kardio, silového tréninku a tréninku body & mind, se člověk dostane do stavu, kdy je sám se sebou opravdu spokojen, má lepší náladu, je pozitivní a dokáže si život více užít. Toto nazýváme Fit Effect, toto chceme dopřát všem našim členům.

Je možné členství v klubu pozastavit či zrušit?


Je mnoho možností, jak můžeme pracovat s Vaším členstvím ve Fit Effect. V krátkodobých případech je možné členství kdykoliv zdarma na dobu min. 14 dnů předat někomu jinému bez udání důvodu, například když jedete na dovolenou. Zároveň máte možnost, členství na souvislou dobu do 3 měsíců přerušit, například při nemoci, zranění či delšího pobytu v zahraničí. Samozřejmostí je v případě, že byste se rozhodli členství v klubu ukončit, nekolik možností, například členství převést na jinou osobu, která smlouvu převezme za Vás včetně veškerých práv a povinností.

Kontaktujte nás