To nejkvalitnější vybavení pro vaši spokojenost, nejznámější značky a nejkvalitnější dodavatelé.

Dvoupatrové zázemí fitness je vybaveno moderní kardio zónou a fitness stroji světových značek Technogym a Panatta Sport. Zároveň u nás naleznete silovou zónu, prostor na funkční tréninky, stretching a k tomu plnohodnotně vybavený sál.

Ve Fit Effect naleznete širokou škálu trénikových možností a doprovodných služeb. Základem našeho fitness jsou cardio a silové stroje předního světového výrobce Panatta Sport, které naleznete ve fitness centrech po celém světě. Tyto stroje vynikají především exkluzivním designem, pohodlností a biomechanikou pohybu, zaměřenou na perfektní procvičení každé svalové partie. Ve fitness zároveň naleznete vybavení na silové a funkční cvičení, včetně závěsného systému TRX, Kettlebellů, Corebagů a mnoho dalších vychytávek, které vás dostanou do formy!

Cardio Zóna

Cardio zóna bývá nejpopulárnějším a nejoblíbenějším prvkem návštěvníků fitness center, kteří chtějí dosáhnout štíhlé linie, spalovat kalorie a vylepšovat fyzickou kondici.  Na cardio zóně jsme si dali opravdu záležet a můžeme se pyšnit největší a nejkvalitnější cardio zónou v okolí. Najdete zde mimo jiné i moderní řadu běhacích pásu Technogym, které vynikají skvělými běžeckými vlastnostmi, dále pak elipticaly, rotopedy, koly, schody a veslařským trenažerem. 

Všechny stroje umožňují nastavit rychlost, zátěž nebo sklon podložky. Jsou vybaveny odpružením a disponují přednastavenými profily tratí. Můžete si na nich zvolit přednastavený tréninkový profil, nebo váš individuální trénink, sledovat tepovou frekvenci, měřit čas a rychlost. Tato nadstandartní výbava cardio zóny zaručuje našim klientům maximální komfort při cvičení. 

Fitness Zóna

Moderní fitness centrum si žádá kromě kvalitní cardio zóny i posilovací stroje splňující představy všech typů klientů. Náš klub jsme vybavili moderní řadou strojů značky Panatta Sport, vyznačující se dlouholetou tradicí, exkluzivním designem a dokonalou biomechanikou pohybu.

U žádného stroje nechybí dopomoci a z pozice cvičence se nastavují veškeré parametry. Potěší vás přesné vedení pohybu a minimální hlučnost strojů. Posilovací stroje jsou doplněny prostorem pro volný pohyb a silový trénink s jednoručními a obouručními činkami. Nechybí zde olympijské lavice a osy, kettlebelly a další pomůcky pro procvičení všech svalových skupin.