• Autor příspěvku
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Na našich zbrusu nových pásek a schodech od značky TECHNOGYM se Vám bude kondice budovat (téměř) sama

Jednou z nejdůležitějších věcí v kvalitním fitness, je za nás, skvěle vybavená cardio zóna, s těmi nejlepšími stroji, které vám zajistí maximální komfort, co se cvičení týče. Hlavně to, byl jeden z důvodů, proč jsme pro vás zajistili stroje značky TECHNOGYM, které můžete neomezeně užívat ke svému kardio tréninku a tím budovat výdrž, kondici a zároveň spalovat přebytečné kalorie.

Značka TECHNOGYM patří k tomu nejlepšímu fitness sortimentu, co může svět fitness strojů nabídnout. Na pásech si můžete určovat třeba sklon, a tak si i uvnitř můžete vyběhnout nějaký ten kopec. Při tréninku na páse se sice pohybujete stále dopředu a nemusíte se vyhýbat terénním nerovnostem, to ale neznamená, že nebudete zapojovat svaly a vydávat spoustu energie. Právě běh, nebo rychlá chůze totiž zajišťuje,

že budete pálit více kalorií a tak bude váš proces hubnutí mnohem rychlejší a jednodušší. Určitě Vás potěší i velmi příjemný nášlapný mechanismus pásů technogym, který je šetrný na Vaše kolena.

Kromě skvělých pásů pro Vás máme také, jako jediní na Kladně, takzvané nekonečné schody, neboli kardio trenažer, na kterém si v klidu zkusíte vyjít třeba 500 pater. Nejen, že je to svkělý trénink pro výdrž, ale různé způsoby chůze do schodů Vám pomohou posilovat, tvarovat a zpěvňovat hlavně hýždě a stehna.

Po tomhle všem už potřebujete vědět jen to, že je důležité dbát na techniku. Tělo držet rovně, v pase se mírně předklonit, o trochu více zvedat stehna a pomozte si třeba kmitajícími pažemi. Prsty i celé paže při běhu uvolněte. Teď už máte ideální prostředí, správnou techniku a nezbývá, než to všechno přijít zkusit na vlastní kůži. Pojďte se s námi přesvědčit o tom, že hubnout do plavek nikdy nebylo lehčí, a kdy jinde bude lepší a správnější čas, než právě dnes?!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..