• Autor příspěvku
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Naši nejmilejší členové,

jak Vám jde návrat do režimu po dovolené? Dle našich statistik jste do toho opět šlápli na 200%!

Jménem Fit Effect bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši důvěru, že se k nám každou návštěvu vracíte s úsměvem a natěšením! Bez Vás bychom totiž nebyli tam, kde jsme! Díky Vám naše posilovna praská ve švech, a to nejen na strojích, či přeplněných lekcí, ale i ve všech zážitcích, které si společně za ty roky tvoříme a budujeme.

A my chceme pro Vás budovat i nadále! Zlepšovat kvalitu služeb, budovat zdravé a krásné město, protože dělat z naší posilovny „víc, než jen fitness“ je naše motto! Místo, kam se všichni rádi vrací. Místo, které je pro nás všechny, jako druhý domov.

Proto je na čase udělat VELKÝ KROK DOPŘEDU nejen pro nás, ale i pro VÁS!

Došli jsme do bodu, kdy je třeba zainvestovat – do nových strojů, do modernizace naší posilovny, a HLAVNĚ je potřeba rozšířit stávající prostory, protože už jsme tu občas jako mravenci na mraveništi.

Nebudeme to nijak prodlužovat, protože jste pro nás nedílná součást naší „FITNESS RODINY“.

Všechny uvedené body výše, do kterých je potřeba zainvestovat stojí nemalé peníze, a jak se říká, peníze vládnou světu. Nikdy pro nás nebyl Fit Effect výdělečným subjektem, pro nás je to opravdu druhý domov, který jsme si chtěli hýčkat, a milovat, jako vlastní dítě.

V roce 2022 jsme s Central Kladno podepsali smlouvu na dva roky, něco jako „zkušební dobu“. No, a když nastal čas řešit prodloužení smlouvy, tak pravdou je, že o prostory fitness měl zájem další zájemce, který nakonec byl schopen nabídnout OC Central lepší podmínky než my.

Nicméně to nic nemění na tom, že Fit Effect je pro nás srdcovou záležitostí, a proto jsme uzavřeli partnerství s novým majitelem prostor. Z tohoto důvodu se stane novým vlastníkem prostorů fitness od 1.1.2024 MAX FITNESS, který má s provozováním fitness mnoholeté zkušenosti.

První 3 měsíce roku 2024 poběží fitness ve stávajícím režimu, při čemž se současně budou rekonstruovat nové prostory přiléhající k fitness centru (Kadeřnictví, Kilpi, a bývalá prodejna Molo Sport), o tyto prostory bude naše fitness zvětšeno.

Po uplynutí cca 3 měsíců bude celé fitness na cca 3-4 týdny zavřené. Proběhne rekonstrukce stávající posilovny, která bude vybavena nejen novými stroji, a také dojde k propojení s novými prostory.

PROSÍME, nevěšte hlavu a nesmutněte, a utřete slzu. Sice už se nebudeme jmenovat Fit Effect, ale všichni tu pro Vás zůstaneme! Kvalitní skupinové lekce nejen Les Mills s nejlepšími instruktory na Kladně, a hlavně přátelská a rodinná atmosféra. A také naše každoroční MORAVA! Společně začneme tvořit novou kapitolu fitness v našem městě s novým silným partnerem Max Fitness, který má několik úspěšných a moderních poboček po celé Praze a Plzni. Bude to jen takový přechod na „MAXimum“.

Pro ty, kteří mají předplacené členství i po 31.12.2023, budou jim samozřejmě peníze vráceny, které poté mohou využít na členství nové. Ti, kteří si členství hradí převodem, prosíme, aby si svůj trvalý příkaz zrušili k 30.11.2023. Prosincové členství bude pak možné uhradit na zbývající dny pouze v hotovosti na recepci Fit Effect, kde Vám částku k doplacení spočítáme. Co se týče ostatních, prozatím nedochází ke změně služeb a ceny vstupného.

Pro další informace, co se týče cen od roku 2024 nám dejte prosím chvíli čas. Vše je v řešení s novým majitelem.

O všem Vás brzy opět informujeme.

Budeme Vám vděčný, když se s Vámi všemi budeme od nového roku 2024 pořád vídat, jen pod novým jménem naší posilovny.

Děkujeme za respektování našeho rozhodnutí a pevně věříme, že za námi nezavřete dveře, protože v našich srdcích tohle místo bude navždy FIT EFFECT!

Maci, Víťa, Milan & Team Fit Effect

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..