Být členem ve Fit Effect znamená být zdravý a fit!

Kontaktujte nás a vybereme s Vámi členský program na míru, dle Vašich požadavků a potřeb, již od 590 Kč / měsíc


Fit Effect je založen na principu klubového členství a na individuálním přístupu ke každému k našim členům. Naším cílem je zajistit ten nejvyšší standard námi poskytovaných služeb a přispět tak k tomu, že každá vaše návštěva klubu bude vrcholem vašeho dne. Členství umožňuje neomezené využití všech služeb, které v rámci členství nabízíme. Záleží pouze na vás, kdy náš klub navštívíte, jaké aktivity si vyberete, a jak dlouhou dobu u nás strávíte. Stát se členem, cvičit pravidelně a dlouhodobě, v prostředí, které máte rádi, se vám rychle zalíbí. Na návštěvy klubu se budete těšit a stanou se součástí vašeho života.

Nabízíme mnoho členských programů, ze kterých si každý vybere ten, který nejlépe odpovídá jeho požadavkům a možnostem. Nicméně dbáme na to, abyste si klub měli možnost před zřízením členství vyzkoušet a nasát jeho jedinečnou atmosféru. Nabízíme proto první, časově neomezenou návštěvu zdarma, během které máte možnost využít všech služeb klubu stejně tak, jako mají naší členové. Po vyzkoušení se vždy sejdeme, získáme zpětnou vazbu a v případě zájmu probereme možnosti členství. Při zřízení členství získává nový člen svoji čipovou kartu a pak již jen to nejlepší - cvičit, zdokonalovat se a užívat si krásy fitness životního stylu.

 

Podívejte se na širokou nabídku služeb, které můžete využívat v rámci členství v klubu Fit Effect:


Věděli jste, že jako člen Fit Effect:

 • Náš klub a vešekré jeho cvičební zázemí je vám plně k dispozici, kdykoliv chcete;
 • Můžete využít moderně vybavené fitness;
 • Můžete navštívit jakékoliv skupinové lekce;
 • Můžete využít naší wellness a relax zónu;
 • Můžete být v klubu tak dlouho, jak jen chcete;
 • Získáte vstupní diagnostiku pro sledování vašich pokroků;
 • Získáte úvodní trénink se zkušeným osobním trenérem;
 • Získáte pravidelné konzultace ohledně vašeho cvičení a pokroků abyste dosáhli těch nejlepších výsledků;
 • Můžete využívat slevy na naše služby nespadající pod členství;
 • Můžete využívat slevy u našich obchodních partnerů;
 • Užíváte si nadstandardní, osobní servis od všech členů našeho týmu;
 • Poznáte nové, přátelské lidi v příjemném prostředí;
 • Máte možnost otevřené komunikace s vedením klubu a vylepšování dle vašich přání;
 • Toto vše za jeden stálý měsíční členský poplatek.


Široké možnosti firemních členských programů na míru, přesně dle potřeb vaší společnosti


Ve Fit Effect je pro nás životní styl vašich zaměstnanců důležitý. Věříme, že zdravý a pozitivní člověk je výkonnější, efektivnější a stává se lepším týmovým hráčem. Proto nabízíme vytvoření firemního členství na míru, které je vždy přizpůsobené potřebám vašich zaměstnanců a vaší organizace.

S firemním členstvím podpoříte své zaměstnance k pravidelné fyzické aktivitě a psychické pohodě. Váš tým získá novou energii a inspiraci, která se pozitivně promítne do pracovních výsledků a atmosféry ve vaší společnosti.

Z naší strany vždy sledujeme statistiky využití firemních členství a proaktivně doporučíme potencionální změny anebo úpravy tak, abyste vždy měli optimalizované podmínky a byli jste našimi spokojenými partnery.

 

Pečlivě připravené tréninkové programy zlepšují výkonnost vrcholových sportovních týmů


Práce se sportovními kluby vyžaduje přípravné myšlení, systematiku, dlouhodobou perspektivu a schopnost udržet kolektiv. Na základě světového výzkumu, našich znalostí a zkušeností nabízíme tréninkové programy, sloužících coby skvělé doplnění běžných tréninkových metod.

Kombinací různých typů aktivit - ať už silových, kondičních, stretchingových atd - sledujete nejen to, jak všichni členové vašeho týmu posouvají své fitness hranice nahoru, ale také zvýšení sebevědomí, vyšší motivaci a rozvíjení týmového ducha. Příklady výsledků po vložení našich tréninkových programů mohou být úbytek procent tuku v těle o 4 - 6%, nárůst svalové hmonty o 3 - 8% a/nebo zvýšení kardiovaskulární úrovně fitness o 40 - 65% (ml/kg/min).

Druhy, délku a frekvenci tréninkových programů tvoříme vždy na míru každému klubu či týmu podle specifického zaměření a podle toho, čeho chtějí sportovci dosáhnout. Programy se odehrávají u vás, venku nebo přímo v klubu Fit Effect.

 

Vyplňte krátký kontaktní formulář a sjednejte si první návštěvu Fit Effect zdarma